• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Ovim putem pozivam sve clanove foruma koji ne sudjeluju u raspravama, ili bivse clanove koji nas jos uvijek prate da se prikljuce ovom sastanku, pa da to odradimo kako treba ;)

Dakako da je i vase drustvo dobrodoslo ;)

Koliko znam dužan si mi pivu.... hehe

A sad nebi o tome.... Još bi malo poživio...... hehe

Dogovorimo se na mob....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Sesva kaže:
ako je kikic MF moj frend ja cu ga doslepat sa sobom u subotu , vidimo se BOBO i uzmi vagu , ili cemo ic tamo na stocnu hehehe !

Kod DEUTZ-FAHRA u 13:00 cu se nacrtat !!

ja mislim da je bolje na stočnu :lol: :lol: :lol: :lol:
bez uvrede
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Samo da vas obavjestim...... svi vi koji dolazite na sajam u nedjelju ostanite do naveće u Bjelovaru..... očekuje vas najbolji koncert ove godine u Bj....


[youtube:17mg2xe4]yCEtchryO0g&hl=en&fs=1[/youtube:17mg2xe4]

Halid Bešlić
ulaz 70 kn
Športska dvorana Bjelovar
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Alen kaže:
Samo da vas obavjestim...... svi vi koji dolazite na sajam u nedjelju ostanite do naveće u Bjelovaru..... očekuje vas najbolji koncert ove godine u Bj....
Halid Bešlić
ulaz 70 kn
Športska dvorana Bjelovar

kak ja ništ neznam kaj se događa , ko da živim u tunguziji, pa za taj koncert valjd bi mi rekla moja bagra , slabo me alene obavještavaš, tak ja nemrem bit u špici ak nikaj neznam, nego el šti več doč traktor viđet, več sam ga i zamazo

vele za sajam fest toplo tak da nemorate zimske kapute ko obično vadt iz ormara za gudovac
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

TINE
Kaj buš imal izloženo, možda Kennan-icu? :D da te lakše nadjem :D
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

bogec kaže:
nego el šti več doč traktor viđet, več sam ga i zamazo

O pa nisi mi poslao sms..... Nego nisam baš bio često u bj preko ljeta. Malo na moru oko mjesec dana pa onda poslovno na moru dva puta po tjedan.... tako da nisam znao da si kupio.

Nema frke, dođem do tebe al kad bude posla da ti plug naštelam :blackeye 8)
Što vrijedi gledat ako neprobaš..... :oops:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

mario kaže:
TINE
Kaj buš imal izloženo, možda Kennan-icu? :D da te lakše nadjem :D

imat če največe transparente na sajmu :D kak je meni reko danas štand mu je preko puta aukcijske dvorane ona strana do zida one velike hale sa unutrašnjim izložbenim prostorom, :D

ALENE plugovi još nisu došli da bi štelo, pa nebumo valjd orali sa dvobraznim 14 cola , što se mene tiče poori sve meni paše i odmaranje pod drvetom, ma nači ču ti ja posla, prvo se moraš upoznat s traktorom :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

jel zna netko u koliko pocinje natjecanje oraca?
pise na stranici sajma da je proglasenje pobjednika u 17sati,ali nema kada pocinje..
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

probo sam srezat posla ali ga ima preveć tako da se nečemo vidjeti a i da idem na sajam vjerovatno bih danas otišo jer ima jedno predavanje koje moj buraz hoče poslušati žao mi je što vas neču upoznati
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ako padne kiša mogao bi me gudovac vidit, ako ne,,onda više sreće nagodinu :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ekipa, dakle...

U Gudovcu, na sajmu, na standu DEUTZ-FAHR u 13:00 sutra.

Vidimo se sutra!
 
S

Sesva

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kad pocne natjecanje orača ?
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Sesva kaže:
Bobo kad pocne natjecanje orača ?


Pojma nemam... Kad tamo dodjem, pokupit cu program sajma i onda cu saznati ;) Ne da mi se traziti uopce. Idu samnom jos dvojica kolega, pa ako se njima bude dalo cekati natjecanje ostat cu, a ako ne, vjerujem da ce netko biti, pa da poslika ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Natjecanje započinje u 11sati. :!:
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo se odmara uz kavu prije sajma....

bobo.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ja sam bio sa starcima i curom,jebiga,znate kak je sa zenskama,nije im bas zanimljivo pa sma brzo zgibo doma,a cura ide radit,pa sad mogu postavit par slika,neznam jel cemo ovdje slike stavljat ili cemo otvorit poseban topic sa slikama sa sajma=?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh