• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2016

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Čak su i čevapi ovaj puta bili dobri :) .
Ali najljepši štand, ulickane traktore i ljubazno osoblje je ipak imao Massey :cool2: .
Htio sam malo pogledati i sjesti u Case-a ali trgovcima se nije dala dići guzica sa stolice, katastrofa..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Bio sam u nedjelju na sajmu,nisam nešto prezadovoljan,bilo je proteklih godina više izlagača i izložbenih primjeraka,previše bilo ovih šta prodaju robu i bombone ko da sam na pijaci...

Gledo sam "Vogelove" rotordljaće koje je sad kupio Vigolo,koja je to firma i odakle? Samo su prefarbali u naranđasto i druge naljepnice,i cjena dosta povoljnija za pohvalu.
Pričo sam sa izlagačem iz opruge Dežanovac kaže da će oni bit sad glavni zastupnik za Zetora.Major 80 ima sa dvije vrste motora,zetorov i dajcov sa boschovom elektronikom. Sjedio sam u Cristalu i nisam impresioniran,haubu ima preogromnu i previše dignutu gore,ništa se nevidi ispred njega sa sjedala.
Gledao sam i malog Classa Atos,isti je kao i sdf-ovci,samo ima drukčiju masku i boju inaće ima sve isto,kopirao je sdf.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Da bar zetor počne nekog kopirat s unutrašnjošću, tipa poluge za hidraulik u onom izloženom su valjda 40ak centimetrara hoda.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

To je istina za kristala dosta loš pogled iz kabine..

Gledao sam i ja Vigolo, legla bi mi za proximu, mogao bi s njom nositi kombinaciju.. Vidio sam cijena 48 tkn sa packerom i hidroliftom jel to sa pdv-om ili bez?? Oko 800kg je..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Ako je plus pdv to je onda oko 60 000kn što je po mome previše,prije bi reko da je ono cijena od 48 000kn realna sa hidroliftom. Moja vogelica ima 870kg i još plus hidrolift imala bi sigurno oko 1000kg. Milane trebao bi nabavit utege za proximu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Naravno, bez utega nikud. Sa Z7340 kolega nosi nju i amazone d7 sa 250kg utega, znaci kod mene sa 350kg mora ići. Gledam noževi su 30cm? Što znači da su veći nego Maschio.. Gledao sam Maschio drago 250cm, 1300kg, 6400€+pdv je, ima i getribu sa brzinama.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Imaš dosta brdovit teren bilo bi malo škakljivo, Ja neznam kolko su moji noževi ali 25cm su sigurno. Da je puno bolja maschio od vogela neznam baš,dosta je teška i još bi moro hidrolift kupovat na nju a nebi to mogo sa zetorom nosit.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

S Maschio ne bi mogao nositi da.. Problem su okretanja samo preko jaraka i sl..
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Na mojoj su moschio noževi potrošeni i sad su 24, novi su 33cm ravni dok oni zakrenuti koji se sarafe odozdola su 28cm ukupno novi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Malo slika od danas sa sajma.Svakog leta je više robe za vidit,malo je zaj..avala kiša pa sam detaljnije pregledo robu po šatorima.Najviše sam se posvetio Hormanu za panelna vrata koja su u planu nabave.Danas je prvi dan sajma pa i dopodne još nije bilo gužve tak da se moglo dobro ogledat.
080420161713.jpg
[/url]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Samo da te ispravim, ne kopira claas sdf nego sdf za njh radi taj traktor :)

Bio sam u nedjelju na sajmu,nisam nešto prezadovoljan,bilo je proteklih godina više izlagača i izložbenih primjeraka,previše bilo ovih šta prodaju robu i bombone ko da sam na pijaci...

Gledo sam "Vogelove" rotordljaće koje je sad kupio Vigolo,koja je to firma i odakle? Samo su prefarbali u naranđasto i druge naljepnice,i cjena dosta povoljnija za pohvalu.
Pričo sam sa izlagačem iz opruge Dežanovac kaže da će oni bit sad glavni zastupnik za Zetora.Major 80 ima sa dvije vrste motora,zetorov i dajcov sa boschovom elektronikom. Sjedio sam u Cristalu i nisam impresioniran,haubu ima preogromnu i previše dignutu gore,ništa se nevidi ispred njega sa sjedala.
Gledao sam i malog Classa Atos,isti je kao i sdf-ovci,samo ima drukčiju masku i boju inaće ima sve isto,kopirao je sdf.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

A šta se to događa - jučer počeo jesenski sajam u Gudovcu, a ovdje niti riječi o njemu - jel tko bio, bude bio, nešto vidio........

Ja na ovaj neću ići, odluka je pala ima tome par tjedana kada sam se odlučila sajamsko uzbuđenje potražiti u Gornjoj Radgoni u Sloveniji.
No, ako netko nešt poslika - valjda neće samo traktore nego i nekakve životinjice i proizvode malih opg - budemo pogledali slikice.:biggrin:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Ja sam bio, ali nisam nešto impresioniran. Nije bilo Pronar prikolica, Deutza, Case-a, Steyr-a, New Holanda i tako.. Par brzinskih slika:

54e2dd127b1fa8b5dd381ad7066381df.jpg


3f3afa2f722469a5c9a1c715557d8ed8.jpg


7b90ac44bc309441e92c0d240761a161.jpg


a23b9fc21456b7b9566772d483ea6289.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

svi koji pogledom traže puknutog s rukama do lakta u nekoj mašini nek na vrijeme znaju da me ovu jesen sajam ne bu videl .

samo mi je žal ne pojest šarana s rašlji ..a danas su ionak sretniji oni koji mogu preskočiti obrok .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Vele ljudi koji te znaju da te lepše videti dok zaroniš do lakta u tiblicu i potegneš van frugu mesa sa slaninama! [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

A šta se to događa - jučer počeo jesenski sajam u Gudovcu, a ovdje niti riječi o njemu - jel tko bio, bude bio, nešto vidio........

Ja na ovaj neću ići, odluka je pala ima tome par tjedana kada sam se odlučila sajamsko uzbuđenje potražiti u Gornjoj Radgoni u Sloveniji.
No, ako netko nešt poslika - valjda neće samo traktore nego i nekakve životinjice i proizvode malih opg - budemo pogledali slikice.:biggrin:

A i slabo se reklamira
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: proljetni sajam Gudovac 2016

Ka bio baš sada i nisam nešto zadovoljan ljudo ima ali izlagača sve manje i manje

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
724
Bio sam jucer, kao svake godine, obidjemo sajam a onda na festu, popijemo po koju litru vina, zapjevamo pa doma..a jucer jos usput stali u virovitici na skupu i popili po pivo pa doma..a dobar izlet a svake godine isti izlagaci ili po koji manje.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
bio na sajmu prvi dan (jucer) i sve nekako oko izbora i politike :(devil):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Bilo je par zanimljivih izložaka. No strojevi sve veći i sve skuplji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh