• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2017

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Rekel je jednom davno Puknuti: lice picu prodaje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Čemu gledati kaj traktor ima na sebi, kad se ionak svaki komad opreme naručuje?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ja sam bio u petak, ništa posebno za vidjeti osim napuhanih cijena i tu i tamo koji bezobrazni trgovac..
Bkl nije izlagao, ovi iz JD isto samo 3 traktora dovezli, a i kod drugih je bila slabija ponuda
Sve više se dileri prebacuju da kod sebe doma naprave prezentacije, a gudovac po meni kao da gubi čari, a mozda mi se i cini samo jer sam bio u petak.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Čemu gledati kaj traktor ima na sebi, kad se ionak svaki komad opreme naručuje?
to su si ili ste si sami krivi kad je bilo bitnije gledati ono kaj vidi susjed a ne priključak ...trgovci su mudraci , to ne treba naglašavati :drink:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Kaj je bilo s Kiršovom kučicom? Jesu bili tam uopće ili se neko drugi uselio?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
E dečki ja bio u nedelju bila gužva za poludit .
U pola 11 stigao kupio kartu za pola sata red kilometar za kartu kad sam vozio sjeme u auto.
Jedva se prolazilo po sajmu.
Nedelja je najača bilo je dosta i zanimljivih stvari svakom nešto.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja sam bio jucer, ljudi ko u prici, Opet mi se svidjela Kubota, ovaj put su bile dvije, ona manja bi isto zadovljila potrebe..
Trazi sam si kardana s duplim zglobom, cerjak 2800 kn, pa ko da je taj zglob od suhog zlata..
Dosao sam na ideju da napravim sa tetkom, koji je vrhunski bravar, toga duploga zgloba..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Naj ni pokušavati. Plati i zaboravi.
Ja sam kupil samo dupli zglob i ugradil ga na postojeći kardan prikolice za gnoj. Bil je oko 700...800kn, ne sjećam se više, jer je to bilo pred skoro 20 let...
A jači kardan, od dvorednog berača, sam jedva prodal za 1400kn.
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Opet mi se svidjela Kubota, ovaj put su bile dvije, ona manja bi isto zadovljila potrebe..

Jesu li imali nove linije,ili još stare?
Ja sam toliko hvalio tu Kubotu,ali ju nisam pisao u programu za ruralni jer je ova nova linija toliko ružna,pogotovo u kabini,i ne bih se mogao voziti u tome...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Mislim da su nove linije bile, meni izgleda solidno unutrasnjost, sjedio sam u onoj manjoj..

ZJ, pital sam samo za zgloba, veli mi 1800 kn, pa kak to moze biti tak skupo, taj komad zeljeza..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Pitaj pri Ferenčaka. Tam sam ja svojega kupil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh