• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2017

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Fuckas sajam kad nitko ne daje sajamske popuste. Cemu onda opce iti na sajam? Samo slinis po strojevima a kad cijene vidis de slagira. Svakog kog sam nazvao kad sam trazio frezu pitao jeli budu izlagali na Gudovcu, od njih nitko nije nudio sajamske popuste (sto je inace uobicajeno). Cemu bi isel onda tam :icon_butt:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prije su izlagaći dobili ulaznice koje su dijelil kupcima pa smo sa njima mogli na sajam i kupovati po sajamskoj (nižoj) cijeni . znalo je biti pola mojeg naseljka a danas 5-6 ljudi ostale ne zanima sajam .
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Bio sam na puno sajmova u inozemstvu (informatika, akvaristika, kampiranje itd) i na svim sajmovima nude velike popuste, pa cak dobis po VPC. Ali u HR kad idem po sajmovima nitko ziv ti neda popust, ne kuzim koja je svrha tome onda. Nikakva promocija u korist kupaca. Bil sam na fotosajmu u Zagrebu jer sam htel kupiti kameru. Dojdem na stant i pitam jeli nude kakve popuste, na kraju se ispostavilo da ako kupim u ducanu s gotovinom ispadne jeftinije nego da kupujem na sajmu.. Kakve li logike to ima. Onda sam se sa sajma vracal u ducan i tam kupil kameru. Presmjesno.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nije istina da nitko ne daje popuste:(emo):
meni su primjerice za masaznu fotelju dali popust 10.000,oo kn :tongue:
i jos uvijek bi me kostala 15.000,oo :tongue:
ista takva ili slicna na njuskalu kosta oko 5.000,oo :Kiss: ljubi ih majka,,,

17757561_1295194837255001_513527837472613569_n.jpg


Ako nista drugo besplatno se uzivalo nekih 15 minuta,,,:tongue:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sekra je imala neke popuste e sad nisam gledao freze .
Mi smo gledali majevicu pa ćemo još razmisliti 500 eura je jeftinije na sajmu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Još razmišljam 30000 kn je cijena s duplim stranicama na sajmu.
Uglavnom treba sad je samo pitanje kad ću.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Da, i jos jedna stvar, koja se ne tice bas direktno sajma, ali mislio sam da cu naci tamo nesto takvo..
Zasto vise nitko ne proizvodi dvoosovinske prikolice 4-5 tona, da imaju nastavke rinfuzno otvaranje i tak to?
Ima samo jednoosovinki, ali dvoosovinke nigdje..
Samo 6 t pa nadalje, kak da ja to vucem s 40 ks, da ima nekaj novoga 3-4 t opasno bi razmisljal da kupim novo, a ne neke stare drlje..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Isto kao ni rasipači, htio bi nešto oko 400L, na sajmu samo 900 i više..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ma taj sajam nije opce prilagođen za nas manje, nego navoze mehanizacije koju si vecina nemre priustiti a niti joj treba..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Samo 6 t pa nadalje, kak da ja to vucem s 40 ks, da ima nekaj novoga 3-4 t opasno bi razmisljal da kupim novo, a ne neke stare drlje..

Prazna je možda oko 150-200 kg teža, a tereta natovariš koliko može traktor vleči. :icon_wink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Je, samo kaj tih 150...200kg košta 1500...2000€ više...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
To stoji, ali nije bila primjedba na cijenu nego na mogućnost vuče s 40 KS.
Nemre se svaki put kupiti baš ono kaj bi htel. Ja sam ciljal na traktor 40KS i oko 1500 kg, a kupil 50 KS i 2000 kg.

Možda bu i kolega s vremenom promijenil traktor pa bu mu onda ta veća taman. Ako ima peneze, nek razmisli o toj ideji.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma taj sajam nije opce prilagođen za nas manje, nego navoze mehanizacije koju si vecina nemre priustiti a niti joj treba..

Jednostavno su vremena takva da samo veliki kupuju nove strojeve pa je ponuda prilagođena njima...

Iwanho- ima raznih kombinacija,ja razmišljam o kupnji nove prikolice,i to bi bila samo neka jednoosovinka od 5t,jer mi veća nikako ne paše,mada imam s čime vući i duplo veću...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mislim da je Kirš na izdisaju ili je krepno,POD Dežanovac je glavni diler Zetor traktora
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Da a kirs se medu Mf ubacio sad po novom
I Lateran agro je zastupnik također, ok su ljudi
 

Najnoviji postovi

Na vrh