• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2020

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Šta fali. Ja svejedno nejdem iz principa u nutra
Ajd da dogovorimo neki susret "pred vratima".
Sad kad budu umjesto veterinara, izlagali ove s iglicama...netreba iti blizu 🤔 :hahah:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Slobodan sam u nedjelju, 5.9. Mogu i 4. u subotu, idem u noćnu.
Bolje da mi se ne približavaju sa iglicama. Mogel bi od straha kojeg klepiti. A šta budem pred ulazom ? Niti kavu popiti niti soka. Ima valjda tu dečki iz Bjelovara. Nek predlože neki kafić ili nešta da se nađemo. Bilo bi mi drago upoznati još kojeg forumaš. Nisam od velikih priča ali poslušati znam 🤣. Možda nagovorim i još nekog da dođemo.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Da se ne piše previše gluposti.
Uvjet za posjetu je Covid klasika.
Za posetitelje budu imali na ulazu šator za brzo testiranje.
Niko ne mora de te pika, ni da te, nisi rješio ništa, 14 dana ti ne važi.

Ako ko dođe, stanite da budemo pametni, kud mi budu bacili štand pojma nemam.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Jel bio tko ? Kakvo je stanje ? Ima šta za pogledati i kakvo je stanje na ulazu ?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Testiraju na ulazu ako nemaš potvrde pa onda neću ni ići.
Ljudi nema ništa koliko vidim na tv a i izlagača malo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Ako bude nekog od ekipe pišite, javljate se, postoji mogućnost da budemo rame uz rame a da se ne upoznamo.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Neznam vidim da je sajam prazan radi toga pa neću ni ići bezveze.
I to vidim da je sistem za sve manifestacije.
I da skaču oboljeli sad.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Na farmshowu u Osijeku nisu tražili ništa za ulaz osim novaca. Izgleda da je bjelovarski kraj kritičan po tom pitanju pa su valjda zbog toga i takve mjere. 🤣
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Ima li tko iskustava iz prve ruke, jel se može bez testiranja ući?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Znači, osim brojenja posjetitelja, sad ih treba i identificirati (uhititi, transferirati...) 🤔
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Jel, bio tko? Stavite neke slike, da se nešto vidi,pa da znamo za iduću godinu. Kakve kontrole kod ulaza, gastronomija? Naravno i ostale blagodati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Kolko čitam niko nije problema na ulazu imal, a sam ko i svaku godinu sve lošiji
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako nije u pitanju druženje ili posjet u svrhu dogovora s nekim od izlagača, tek nakon 5 godina eventualno sajam može biti ponovo zanimljiv.
Prije 4 godine sam iskombiniral posjet Komendi (SLO) i izlet na Veliku Planinu kod Kamnika. Zbog Velike Planine, ako bude prilika, možda ove ponovimo. WP_20171008_14_00_07_Pro.jpg WP_20171008_14_28_20_Pro.jpg WP_20171008_15_08_48_Pro.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh