• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2020

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Na farmshowu u Osijeku nisu tražili ništa za ulaz osim novaca. Izgleda da je bjelovarski kraj kritičan po tom pitanju pa su valjda zbog toga i takve mjere. 🤣

U Osijeku je bio besplatan ulaz.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Došao vidio otišao. Ništa posebno, izludio u redu za test, ponuda po meni možda čak i lošija, nego 2019 godine.
Još kad sam vidio da mi mobitel riknuo, imao sam šlag na torti.
 
  • Like
Reactions: ZJ

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Mi smo planirali ići u posjetu, ali smo na kraju odustali, sad kad malo čitam komentare možda i bolje, a i čuo sam i ja da se čeka po 2 sata u redu za test, tako da, možda bolje iskoristiti vrijeme za neke druge stvari, nadajmo se da bude povoljnija situacija idućih godina.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
A, Novi Sad, jeli netko nekad bio tamo, ja bih volio otići, ali sad kad je to sve kako jeste neznam, još tu kod mene je teško složiti ekipu za takav put.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Sajam Agra u G. Radgoni je jako dobar. Imaš temu o ovogodišnjem.
Išel sam godinama dok još ni bilo Gudovca, ove godine nisam mogel, ali valjda opet budem koji put išel...
Najviše žalim za Eima sajmom u Bologni, samo kaj za njega trebaju bar dva dana da obiđeš većinu. Tam stoke nema.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Izgleda da će mi biti najbolji i najdraži dobri stari benkovački sajam, tamo je sve manje više prihvatljivo mojem briktašu, a hrana puno kvalitetnija bar nego u Gudovcu.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Jučer sam bil sa burazom na sajmu, kupili ulaznice, normalno ušli bez da nass gnjave sa covid testom/potvrdom... Valjda smo curama na ulazu bili zgodni pa nas nisu zato pitale, tko bi ga znal... 😂
Uglavnom, videl sam kaj sam htel vidjeti, saznal kaj me zanimalo i to je to. Sajam kao sajam, isto kak i u Radgoni, Komendi i Celju.. Ak si redovno tam, normalno da ti je sve isto i monotono.
Al ak dolaziš svake prijestupne godine tad ti je zanimljivo...
Mene je na sajmu razveselilo kaj je firma Liktin nastavila proizvodnju Gramipovih proizvoda i koliko vidim još su i popravili neke nedostatke.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Od kud je ta firma?
Ajde super bar nes pozitivno, znaci da nebu frke s djelovima kasnije
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Liktin, iz Preseke? Pa oni proizvode gumene dijelove i silent-blokove, koliko znam.
Dijelove za Gramip je proizvodil Alplas iz Čazme.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Da, iz Preseke. Otkupili su tehničku dokumentaciju kad je Gramip otišel u stečaj. Delaju oni i za Deutz Fahr u Županji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh