• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam konja cetingrad 19.3.2012.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jel dolaziš...:?:
ja bio prošle godine,bilo blata do koljena...

pa došli bi,kćerka ( a bogami i ja) ludimo za konjima.Mi bi kupili haflingera.ali ako nađemo nešto lijepo mirno šareno,možda se i predomislimo,neka blata,imamo mi i čizme.
samo ponedjeljak je??škola do 10.30 hmmm neznam hoćel se stići na vrijeme.

Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
...bez obzira na dan u tjednu, na taj dan moja firma ne radi i tradicionalno sa radnicima idemo na taj sajam. sajam je onim danom u tjednu na koji pada dan Sv. Josipa, dakle 19.3.
istinski zaljubljenici u selo, život i rad na selu bez izlike tamo na taj dan moraju biti jer to je doživljaj...

mtd001

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
4,194
...bez obzira na dan u tjednu, na taj dan moja firma ne radi i tradicionalno sa radnicima idemo na taj sajam. sajam je onim danom u tjednu na koji pada dan Sv. Josipa, dakle 19.3.
istinski zaljubljenici u selo, život i rad na selu bez izlike tamo na taj dan moraju biti jer to je doživljaj...

da,ali posao ne pita....;)

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kako se riješi na poslu možda i opet dođem :scratch
jel dolaziš...:?:
ja bio prošle godine,bilo blata do koljena...
Nema veze, kada se kod gostiju malo pojede i popije koja domaća žuta boli te briga kakvo je vrijeme 8)
naravno Josipovo sajam svake godine 19. ožujka , odmor za dušu samo da bude ljepo vrijeme... navalite svi u CETINGRAD....
I za Veliku Gospu nije loše ;)

Najnoviji postovi

Na vrh