• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam konja cetingrad 19.3.2012.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jel dolaziš...:?:
ja bio prošle godine,bilo blata do koljena...

pa došli bi,kćerka ( a bogami i ja) ludimo za konjima.Mi bi kupili haflingera.ali ako nađemo nešto lijepo mirno šareno,možda se i predomislimo,neka blata,imamo mi i čizme.
samo ponedjeljak je??škola do 10.30 hmmm neznam hoćel se stići na vrijeme.
 
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
...bez obzira na dan u tjednu, na taj dan moja firma ne radi i tradicionalno sa radnicima idemo na taj sajam. sajam je onim danom u tjednu na koji pada dan Sv. Josipa, dakle 19.3.
istinski zaljubljenici u selo, život i rad na selu bez izlike tamo na taj dan moraju biti jer to je doživljaj...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
...bez obzira na dan u tjednu, na taj dan moja firma ne radi i tradicionalno sa radnicima idemo na taj sajam. sajam je onim danom u tjednu na koji pada dan Sv. Josipa, dakle 19.3.
istinski zaljubljenici u selo, život i rad na selu bez izlike tamo na taj dan moraju biti jer to je doživljaj...

da,ali posao ne pita....;)
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kako se riješi na poslu možda i opet dođem :scratch
jel dolaziš...:?:
ja bio prošle godine,bilo blata do koljena...
Nema veze, kada se kod gostiju malo pojede i popije koja domaća žuta boli te briga kakvo je vrijeme 8)
naravno Josipovo sajam svake godine 19. ožujka , odmor za dušu samo da bude ljepo vrijeme... navalite svi u CETINGRAD....
I za Veliku Gospu nije loše ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh