• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajmovi 2015

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
A i nije. Ne naplaćuju parkiranje posebno.
A kolika je cijena v Radgoni? 10 ili 15€?

7 €.

A na sajmu u Komendi ulaz je besplatan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
7€ je oko 53kn. Dakle, skoro dvaput.
Jest da je i sajam bolji.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Nou koment na današnji dan u Gudovcu.bilo je dosta za vidjeti ali nije to blolo ko prije a ipuno manje ljudi...!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To je dokaz da je poljoprivreda u k..cu,otišao sam oko podne i nije uopće bila gužva,uspio sam se naparkirati kod Trohe,glavnom sve su to strojevi za velike igraće,mi mali radimo sa onim što se da krpiti,prokleti kapitalizam je uništio sve,pozdrav Tomi 522 i Vargasu,njih sam jedino danas sreo od forumske ekipe
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Ma nista od tog svega. Sajam ce postati jedan veliki kram sa igrackama i glupostima. Kad sam ja poceo na tom sajmu raditi prije nekih 8 god nisi mogao doslovno iglu staviti na bilo koji izlozbeni prostor. Trgovci su se doslovno tukli za 10 cm izlozbenog prostora, a sad cak parkiraju svoje aute na standovima i sve je razvuceno a jos uvijek mjesta ima koliko hoces. Propadamo sa stilom, zalosno ali istinito.
 

Najnoviji postovi

Na vrh