• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

same delfino 35 dt

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Da li netko ima ili je radio s ovim traktorom?
Zanima me općenito o njemu, da li je hidro volan, kako se uključuje prva vuča, koliko je okretan, koja mu je brzina npr. ako se usporedi s IMT 533.........mane,česte greške......i sve što imate volje napisati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Star, lagan, 2 cilindra, jako šparan zračno hlađeni motor, mjenjač 6+2, 30 km/h (noviji).
Za koju namjenu ti treba?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kad sam 1982. u Italiji kupoval Pasquallija 970, videl sam taj traktor kod Terpina u Gorici. Zaljubil sam se na prvi pogled, ali sam bil prekratak za 4000 DEM. :(
Još me danas malo štrecne pri srcu kad ga vidim na sliki. Izgleda da je istinita izreka da prva ljubav zaborav nema.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Ja sam primjetio par na Avto.netu...samo baš i nisu jeftini, oko 6 000e. Meni bi trebao prvenstveno za plastenike...nizak ,kratak, a mislim da bi zbog prve vuče bio jači od 533. Kako ne orem plastenike nego podrivam i onda frezam, 533 je slab za podrivač, mislim da bi ovaj bio bolji. 533 još samo vuče prikolicu po polju dok se bere povrće, a ako je Same brži i to bi mu bila prednost...transport.
Ne znam samo koja je širina između kotača ...

Imate li kakvu adresu oglasnika za traktore u Italiji....sjeverni dio.....tamo bi ih moglo biti.
 
Posljednje uređivanje:

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Imaš subito.it, ideš na veicoli commerciali -trattori agricoli i onda pod dove? biraš željenu regiju ili gledaš po cijeloj Italiji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Pa kad usporediš današnje (japanske) male traktore, ovo je tenk prema njima (po građi).
Noviji modeli idu 30km/h. Osovinski razmak 1700mm.
Šteta kaj i današnji SAMEi nisu tak građeni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh