• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

SAME Explorer 70

• Temu pokrenuo explorer70
  • Datum prvog posta

martinv1

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
286
Lako moguće, kod mene na EX95 se čuo strašan udarac kad se ta spojnica poderala, znači prvi simptom preskakanje pa onda full proklizavanje.

Dragan 87

Novi član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
15
Kod mene je Same explorer 70. Zadnje su mi 16.9 -34 a prednje su 14.9-24. Da li su njegove prvi original,dosli je vrijeme da ih mijenjam. Zadnje su nove a prve su sa malom sarom alo imam osjecaj da malo vise vuku-omicu od zadnjih i moram malo cimati da iskopcam prvu vuču. Da li su to originalne gume za njega?

Vale

Novi član
Tu od
31 Svi 2011
Poruka
15
Dakle prema mome uputstvu za Same Explorer II je za 70, 80 i 90ps dozvoljeno:
16,9/14-34 sa 14,9/13-24

Najnoviji postovi

Na vrh