• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

same laser 90 teško pali

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
znači samo ju dole zemem nema straha :? :rolleyess::lol:
Mene nije grizla, a jel bu tebe ........
Fičo, ne kompliciraj, ako si filtera očistil nemaš brige, on i služi da bi zaštitil pumpu od grubih nečistoča i samo po gasu dalje.
Ako taj filter nije stolječima čišćen onda teraj, a ako je nedavno čišćen skidaj i peri rezervar.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
kolko ja znam same je pri meni 5 let a nigdar nije bil filter skidan dolje onda nem rezervara pral al sam si razmišljal o tome več da ga operem ili ne:?:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pogrešil nebuš sigurno, a poslije toga izbjegavaj točenje goriva iz kojekakvih karnistera.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja uvjek u točiru imam sito ono kaj se farbe sipaju v špricu za farbati tak da nema smetja jedino mulj onaj kaj se dole napravi i točil sam jemput i točir mi je pukel to onaj kaj ima na nekim benzinskama po 10 kn :rolleyess: i onaj duži dio mi je nutra ostal :lol:
 
Na vrh