• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

same laser 90 zamjena ulja u mjenjacu i hidrauliku

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ovak imam pitanje,nutra ide transhidraol 85,gde bi bilo najeftinije ga za kupiti,i gde ga tociti,gore na poklopcu hidraulika ili sastrane na mjerici?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Pregusta je 85-tica.
Ide JD50 ili neko drugo 10W-30 UTTO ulje.
Kad zamijeniš ulje, nemoj zaboraviti zamijeniti filter hidraulike. Prije montaže novoga (novih, ak su dva), napuni ih uljem.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
normalno da bum ih napunil uljem,jd 50 da bi bilo najbolje?a po kolko se krece po trgovinama to ulje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Nazovi Trgo Geu, odnosno kak se već zove.
Kod njih mi je bilo originalno Akros Multi 10W30 jeftinije nego INA JD50.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
bum tam zval onda,vec sam kupoval tam neke dijelove,fala :icon_jook::drink::drink:
 

Saleprokic

Novi član
Tu od
13 Kol 2020
Poruka
3
A jel zna neko zašto Same silver 100.4 izbacuje ulje iz hidraulike i čim se zagreje ne moze volan?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh