• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same SILVER 100.6

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jučer sam bio tamo čini mi se ok vrijeme će pokazati za puno lošije traktore kod nas traže po 3000 eura više.Samu antaresa nije prodao lomio sam se između njih dva ali antares mi je prevelik ali je MOĆAN.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Koliko se sjećam, Antares bi bil stariji Silver.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ivice od sutra ujutro je moj dok prebacim novce na račun u Sloveniju
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Prije godinu i kusur dana smo kod njega kupili rotodrljaču,isto povoljno i nismo se pokajali.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I ja sam bio više puta kod njega,ima groblja,ima i dobrih stvari.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Koliko bi mogla izaći generalka a koliko reparacija mjenjača na ovom traktoru? Dal je neko to radio.
Prije desetak dana sam na njuškalu našo povoljnog 100,6 kod nekog švercera u Sloveniji. Cjenio ga 11 200e bez pdv.Bilo mi je sumljivo što ga je samo tako pustio na 10 500 a mislim da bi dao i niže.Gledo ga je i jedan moj prijatelj što se razumije u traktore i njemu se čini da nešto čuje u menjaču i izbacio mu par puta iz radnih.Isto veli da je traktor rado bio pregrijan kad je nekako trom.Dal se može zračnjak pregrijat.
Cijena je super pa me zanima dal bi se isplatilo radit mjenjač i osvježit motor.Traktor je 98 god. i već je dugo kod nas na oglasniku,a na slovenskim oglasima ga više nema.

pred cca 5 god ; brušenje cilindara na specijalu + novi klip+karike+leteći = 1000kn po cilindru. Talijanski kao neki malo bolji dijelovi, ne neki škart.

Mjenjač ne trpi sileđije, za njega neznam cijene...
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Vlasnici spomenutih traktora, kakva su iskustva, konkretno ovaj traktor što sam gledao je 2002 godina, powershift mjenjač, i full oprema je. :)

Vi koji ga imate recite, dali ima kakvih mana, na što bi trebalo obratiti pažnju? :)
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
pozzz...ima koji majstor za samea 100.6 na području vž. županije:? imam par pitanja :icon_confused::icon_confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh