• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same SILVER 100.6

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sviđa mi se, velik i robustan, 6 klipova na 100 ks, to najviše cjenim.
Taj motor ako je imalo dobro održavan samo ide i ide :)

Daj još slika iz kabine da vidim u kakvom je stanju.


Nešto gledam ovih dana SAME Antares 130, zvjerčina od traktora!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Veliki i ljep traktor i on bi moral vuc 4 brazde bez problema.
Kolko on trosi po satu rada?
Kaj bus s gumama jel se budu mjenjale ili ostaju ove?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Heheh... ma kud 4 brazde na 100 ks???
3 brazde 14" je njemu puna kapa iako je 6 klipova motor.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
[QUOTdE=ŠANANA;905950]Heheh... ma kud 4 brazde na 100 ks???
3 brazde 14" je njemu puna kapa iako je 6 klipova motor.[/QUOTE]

Pa ima 7tona i 100ks kaj mislis da nebi mogel 4brazde kogela vuc po ravnom i novim gumama?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cca 4,2t ima. to na plocici je maksimalna dopustena tezina te dopusteno prednje i zadnje osovinsko opterecenje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da, traktor sam kupio pred par dana, al reko idem odma zamjenit sve da sam siguran da imam nove filtere i sve gore, nisam dobio nakakvu knjigu s njime ni nista, a kako sam preko tjedna u krizevcima na faksu trenutno nemogu nista rec, budem tokom dana postavio par slika pa da vidite, al svejedno cu uzet turbo ulje za svaki slucaj... :icon_e_wink:

Kolega cestitke na kupnji nek te dugo sluzi lijepo izgleda samcina:(y):
 

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
kod mene je malo teža zemlja, pa nevjerujem da bi vuko 4 brazde, gume za sad ostaju ove dok nebu movaca za nove, a za potrošnju neznam još, dovezo sam ga doma sparkiro pod krov i ošo za križevce... el moguče da ima rezervar 175 lit tak sam našo na nekoj stranici...

ovi plugovi bi mu trebali bit dovoljni :)
wp000240h.jpg


evo malo slika unutrašnjosti :)
wp000249p.jpg


wp000248u.jpg


wp000247e.jpg


wp000245.jpg


i hvala na čestitkama, nadam se da se bu dobro pokazo :)

Kolega, kad kopiraš link na sliku, kopiraj link pod nazivom "Forum" i onda ti se budu slike ovak lijepo vidjele. Sad sam ja ispravio, probaj za ubuduće da bude kak treba!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
cca 4,2t ima. to na plocici je maksimalna dopustena tezina te dopusteno prednje i zadnje osovinsko opterecenje

A so kuzim onda 4 brazde malo teze,al bi mozda i mogel.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Sve ovisi o zemlji, kod mene je većinom lagana zemlja i 100ks vuče 4 brazde 14'', a ima zemlje gdje će i sa tri brade 14'' imati problema..za moju zemlju i taj traktor bi bio idealan plug 3+1, većinom 4 brazde, samo na par njiva 3 :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kod mene je malo teža zemlja, pa nevjerujem da bi vuko 4 brazde, gume za sad ostaju ove dok nebu movaca za nove, a za potrošnju neznam još, dovezo sam ga doma sparkiro pod krov i ošo za križevce... el moguče da ima rezervar 175 lit tak sam našo na nekoj stranici...


evo malo slika unutrašnjosti :)
http://imageshack.us/photo/my-images/801/wp000249p.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/834/wp000248u.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/wp000247e.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/827/wp000245.jpg/

i hvala na čestitkama, nadam se da se bu dobro pokazo :)

Vidim da je ler gas ispod 500o/min motora,kak se motor ponaša na tim okretajima??
Nekak mi se čini premalo,ispod 600o/min se ler gas nebi trebao spuštat..
 

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
Vidim da je ler gas ispod 500o/min motora,kak se motor ponaša na tim okretajima??
Nekak mi se čini premalo,ispod 600o/min se ler gas nebi trebao spuštat..

bio je ugašen traktor dok sam sliko, sad sam tek skužio da kazaljka tamo stoji :icon_scratch: :(think):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kolega, traktor uz malo lickanja bude ko novi, vjerujem da je jako dobar izbor, uostalom imam ga i ja i mora biti dobar:)
Puno radnih sati želim s njim. Utovarivač mu je veliki+ i posebno mi se sviđa ovo malo elektronike u njemu, meni to malo fali na mojem, no kak je je.
 

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
kolega, traktor uz malo lickanja bude ko novi, vjerujem da je jako dobar izbor, uostalom imam ga i ja i mora biti dobar:)
Puno radnih sati želim s njim. Utovarivač mu je veliki+ i posebno mi se sviđa ovo malo elektronike u njemu, meni to malo fali na mojem, no kak je je.

hvala, ma bit će :) i hvala za primjedbu za slike, sad sam skužio gdje je ono za forum, još sam nov, skužit ću sve uskoro valjada :) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nema problema, evo i postove sam premjestio kad si več otvorio temu, pa nek se onda tu i piše sve u vezi njega!

Neznam jel si pisao, pa da pitam, koja je to godina???
 

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
Nema problema, evo i postove sam premjestio kad si več otvorio temu, pa nek se onda tu i piše sve u vezi njega!

Neznam jel si pisao, pa da pitam, koja je to godina???

2001. godina, unutra je sve u redu jedino što je original navlaka na sicu istrošena, al već sam našo rješenje za to, radio je na kasete, sad sam kupio na usb tak da bu iznutra zvjer :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel si sliko motor s lijeve i desne strane dok su bili skinuti poklopci???
Baš bi volio vidjeti kak izgleda taj motor.
Jel zračno hlađenje?

I baš mi je čudno kak je turbo, a piše da nije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh