• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
o pozdrav Marko,iskreno rečeno ovo je drugo čišćenje :roll: i stvarno čuda se toga nakupilo
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
sreća moja da ovo samo ja čitam inače bi moja ekipa imala dodatni poticaj da me natjerava umjesto da se izležavam 8) :lol:
 
I

intercooler

Guest
same tiger

kakav je to traktor SAME TIGER?? jel ga netko vidio uživo? nije skup..sviđa mi se po katalogu..
 
S

seljaček

Guest
Re: same tiger

intercooler kaže:
kakav je to traktor SAME TIGER?? jel ga netko vidio uživo? nije skup..sviđa mi se po katalogu..
Koliko eura i sa kojom opremom nije skup.
 
L

Lamborghini R2

Guest
Hy
evo nabavio i ja novu pilu
SAME DORADO 86 :) :D :) :D
pa sad me zanima ako:
Zna neko od forumaša ako se da kupit ili ako uopće postoji-zračna instalacija za dorado?
Hidrauličke kočnice na prikolici nemam tak da mi taj izvod ne treba...al zrak da.

Da li ima neko iskustva sa stražnjom kukom PICK-UP HITCH?
se isplati to kupit jako je skupa 1089€,a druge kuke su OK,ali malo me zeza visina.
Te jos da pitam ako imate iskusva sa automatskom kukom,neznam ni kak izgleda...

e da skoro sam zaboravio i pitati kakav dorado je što za odrzavanje?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Svaka čast ;)
a di su slike :?: :?:
imam ti ja hurli xa 86 to ti je isti traktor samo ih boja razlikuje..možeš stavit zračnu instalaciju koja košta oko 2500E,ja imam automatsku kuku i zadovoljan sam s njome i nema nikakvih problema jednimo me zeza sto se okreče za 360stupnjeva pa ako se i okreče rud na stroju koji imaš možeš lako zavinut mehanizam koji ima unutra..meni se to desilo 2puta ali susjed riješio tak da nema problema..održavanje jako lako.spuhas filter zraka,filter od grijanja kad završiš neke "prašne"radove i to je to.
 
L

Lamborghini R2

Guest
a slike?hm nadm se uskoro
ipak to je ipak velika investicija 2500€+1089€..
no neka možda jednog dana....
ako sam te marko dobro skuzio to je ta kuka koja se pomice gore dole ili?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
da gore dole,ona klizna i ima mehanizam da se sama zatvori kao na kamionu.
 
L

Lamborghini R2

Guest
Imam i ja slicnu samo ima obican klin.
onda ispod je onaj klin koji je saliven s plocom,i ona kuka kao na imt-u,koja i nije losa samo neznam koje opterečenje podnosi.
Rekli su mi da 86 troši manje nego recimo IIMT 560,jel to moguće il me neko zeza?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
da troši manje ubiti troši jako malo...
35rs je moj tata napravio s 1tankom kad je sijao kukuruze..
ja sam silažu vozio 3dana malo više od pola tanka mije popio..
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
marko nekaj ti s traktorom ni vredu moraš na rezervaru dodatnu rupu zbušiti :lol: :lol: :lol: :lol:
 
K

kingletic

Guest
Evo jednog Same-a od 130ks... nemam trenutno drugu sliku osim ove, postavicu bolju u skorije vreme..

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
breza kaže:
marko nekaj ti s traktorom ni vredu moraš na rezervaru dodatnu rupu zbušiti :lol: :lol: :lol: :lol:
zadovoljan sam ja i tak ;)
 
L

Lamborghini R2

Guest
Marko Hurlimann da li možda znaš čemu služi onaj šaraf između sjedala i ručne kočnice?

da li bi možda nešto jeftinije prošao kada bih tražio kuku od neke druge firme iz SDF grupe,a ne od Same-a?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Kaj se tiče šrafa neznam točno na koji misliš pomogla bi slika ;) ali ima jedan sraf sto se nalazi kao na tapicirungu i ne služi ničemu..neznam po meni ako nisi naručio kuku nemoj ju ni naknadno stavljat jer če te skupo doč.
 
L

Lamborghini R2

Guest
Da taj saraf je na tapicirungu...
a sto se tice kuke mislim da će ju ipak bit potrebno kupit jer mi nijedna bas ne odgovara.
Sto ti mislis za tu zracnu instalaciju treba to p stavljat serviser ili možda se može samostalno??
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
taj šraf kod mene ničemu ne služi...
bolje da ti stavlja serviser jer nije to neki stari traktor a i treba se dost igrati s tim..da ja stavljam rekao bi serviseru da mi stavi jer ipak on ima praksu s tim..ja ču stavit na hurli hidrauličnu kočnicu koju če mi isto serviser montirat..
ako češ kupovat kuku kupi automatsku!
 
L

Lamborghini R2

Guest
hm da,ali imam već ovu brzopodešavajuću samo što nije kao kamionska da sama prikopća,nego moraš sam ručno,
ali ova mi se bas sviđa-sto se prikači na hidrauliku,ali mi se sviđa i 1089€,imam dvije jednoosovinke,pa bi bilo bolje radit s tom,ima na takav princip i na IMT-u,a ove koje sam s njim dobio me zezaju s visinom,a isto je i kočnicama,naravno da neću ič prepravljat na dvije prikolice u hidraulične,budem još pričekal,možda jednom skupim pare pa si nešto nabavim,.
A imace ovaj turbo motor,ima li kakvih bolesti?
Načuo sam i da na getribi zna zeznut neka kugla?
 

Najnoviji postovi

Na vrh