• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
No ZJ, moraš se odlučiti, ja tražim.... evo i u CASE temi sam aktivan, imaš konkurenciju :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Mislim da je je Case izvan konkurencije. Previisoko težište i pretežak za ono kaj tebi treba.

Onaj Argon je slinut s oglasa, pa sam mislil da si tražil.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Aha, na onog Argona si mislil.... a ja na tvojeg.... :- )

I to smo pogledali, katastrofa u odnosu na Case.... nemrem vjerovati da je Same stavil svoj logo na tu šklopociju... i pa je LS U60 bolje sklepan od ovoga....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Pa i moj ti slično izgleda, s tim da kabina nije tapecirana...a još je i zmazan :)
Nikad aftermarket kabina nije zatvorena kak ona s platformom.
No zato je traktor nizak.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ma nije problem kabina, tu nekaj ne valja s mjenjačima, kočnice, kuplung, kak da je medvjed baratal s njima... ili je traktor rasturen, kaj nebi smel biti jer se vidi da je ko novi ili je složeno takvo..... velim da je Case jx55c premija za njega....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
A to. Mi nismo divljali s našim. Još je knap kak dok je bil novi.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Jao, kaj god da sam probal to sve razlohano, jedino jx 55c je utegnut bil... danas sam probal Lamborghini 664, koma ko i argon... pa zar je moguce da je većina rasipana?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Kad dojdeš onda mojega pogledati, da ga bar operem?
Ove je godine napravil cijelih 16 sati. :unsure:

Valjda vrijedi 3t € više od IMT-a :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,969
Kad dojdeš onda mojega pogledati, da ga bar operem?
Ajd to još i razumijem.

Ove je godine napravil cijelih 16 sati. :unsure:
Ali ovo nikak

;)

A od IMT- a vredi svakak više, ako ništ deugo kaj sam ja se na njemu učil ventile štelati, crevo neko od hidraulike mjenjati i baterija znam gde stoji jer sam ju mjenjal.
Sve kvarovi od silnog posla koji je radil više nego bilo koji IMT :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Štore kad dela niš ne troši i još puni rezervar. Zato sam ga danas i malo upalil da ga dopuni, kad ga već neki susjedi prazne:hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,969
16 vur? Pa kaj ga imaš pod ključem da ti ga niko ne vozi? 😂😂😂😂😂😂🍺
Kad ih neko vidi kak su omotani zgubi volju da ih otpakira, a kamoli da bi se još i vozit išel.

A tak je i z naftom, do rezervara nisi dosel a ionak su prazni jer gorivo hlapi pa ga treba mjenjati i toči se na kap kolko je proračunato za taj posel.
Ko u F1 :hahah:
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Pozz. Skoro sam kupio Same Solar i ima dva izlaza za hidrauliku koji su dvosmijerni, ali imam problem kad priključim prikolicu da kipam lijepo diže al kad spušta oce da ga ugasi
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Na krivoj utičnici ti je spojeno, probaj na drugi par prvo na jednu spojku pa na drugu. Na jednom paru trebal bi imat plivajuči položaj tu ti treba bit spojeno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Nema plivajući, već možda na razvodniku ima šaraf s kojim dvoradni izvod pretvaraš u jednoradni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh