• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e slikat ču ja svojeg.ali na Uskrs,jer to je iznenađenje za brata,pa on ni ne zna da sam kupio...
a ti si ratarko kupio na sajmu gdje je puno jeftinije,a ja kod istog prodavača ali u trgovini...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to nema veze koliko imaš godina, to je kolekcionarstvo sinoč sam našao neku stranicu od tim poljop. kolekcijama da vidite šta ljudi rade i imaju od tih stvari čak se nadmeču u količini i veličini. cijene su u US i nisu strašne, kada sam to vidio nisam mogao spavati jer bi htio da to imam
 
R

robert

Guest
moj stari je bio pravi kolekcionar,glavni hobi su mu bile lokomotivw i traktorici,imao ih je barme 80 i raznoraznih prikljucaka......sve do rata..
a moj hobi su modeli brodova,mada sada vise nemam vremena da ih radim,ipak kad naidjem na nesto ljepo,koliko god da kosta mora biti moje...kako kaze zvona to je hobi... zadovoljstvo,vlastiti ponos i uzitak
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo mog samea...
Obrisan neispravan link.
i njegov priključak...
Obrisan neispravan link.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
mario kaže:
Kabina je automatski ravna!
Obrisan neispravan link.

Gledam ovo sa kabinim,dali postoji mogučnost da se kabina izravna pri oradnju?Ako se več ore 35 cm pa pri tome se i tjelo na jedno stranu nagne,ako još plug nije okretni,onda si cijeli dan nagnut na desno.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mislim da toga više nema u ponudi, to je imao i Lamborghini!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
lijepi traktori...od same mi najljepši explorer3..
jedno pitanje...da li oni to imaju dva auspuha ili je to jedan izvod za zračni filter?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
abrkili kaže:
lijepi traktori...od same mi najljepši explorer3..
jedno pitanje...da li oni to imaju dva auspuha ili je to jedan izvod za zračni filter?
Da, jedan je zračni filter!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovo su slike od Slovenskog člana NEJC.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
nejc kaže:
6 ton, kamot pa pelaš tudi 10 ton

Imam i ja istu takvu, najviše smo vozili 11 tona.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
same-explorer95-big.jpg

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. [/img]
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e a šta je ovo ovdje?jel to možda neki zračni filter?

Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
ona samo sto je sa nagnutom kabinom,da i u oranju joj se kabina izravna.imaosam negdje prospekt od tog modela
 
Na vrh