• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samohodne rolo balirke

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Evo našo na jutubu video, prvo sam gledo kaki je to stroj onda sasm vidio kad je bala ispala:
[youtube:310m7ico]MP65r2kNOzE&feature=related[/youtube:310m7ico]
BTW:Najbolji mi je čovjek što tovari bale, kako čovjek sve brzo i dobbro radi majke ti mile...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Mah čovjeka je valjda profi, plaćen po utovarenim balama.
 
B

Bobo

Guest
A jel vidite pred kraj videa kako lik s balirkom u pozadini pici? :shock:

Vidio sam clip da je DF pravio samohodne balirke za velike cetvrtaste bale, no prvi puta vidim z aokrugle, no nisam iznenadjen sto je netko i to napravio.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo još takvih
Ovo je neka za brdovite krajeve
[youtube:389s72sa]Xs9RBLT9KQ4[/youtube:389s72sa]
 
B

Bobo

Guest
Mislis reci za PLANINSKE krajeve...

Tu se imas pjeske naraditi dok se popnes, a kamo li ovaj traktoric...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
:shock: :shock:

samo nije mi jasno što to baliraju ovi na prvom videu?nekako kao da je sojina slama,ali vidi se da je to pokošeno,nije kao iza kombajna u redovima? i zbrijano je skroz do zemlje...
 
Na vrh