• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAMPO ROSENLEW

Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
ima li dotični kombajn netko u rh, i ima li netko iskustva sa istim, cijene me zanimaju....jesu li skupi kombajni, dijelovi.....???
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
imam par kataloga od sampa,dobio sam ih iz njemačke.čujem da su dosta povoljniji od DF-a,a i da su stvarno kvalitetni.ne vjerujem da ga netko ima u RH.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
šteta da se ne uvoze......imaju i malih kombajna šta bi u ovoj krizi za individualne poljoprivrednike bilo odlično
usput, postoji li mail adresa na koju bih mpogao naručit kataloge?
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Onaj najmanji deutz kombajn je u biti Sampo i u njihovoj se tvornici priozvodi. Model je 54 i nešto.
Ima ga jedan čovjek kod Vrbovca, dubrava, ima one ribnjake .
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Sampo 2055 tako se zove, imali gdje neki podatak, sa kojim kombajnom ga usporediti, mislim snage ili kapaciteta.
Od nedavno ga posjeduje moj rodjak, inace uvezen u Bosnu nov 1996te, imam samo snagu i motor Valmet:)
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
sampo 2055...4x4 kombajn sa SisuDiesel motorom od 120 konja (6 cilindara)...vlastiti dizajn makar bojom vuće na holanda,a izgledom na deutza...tolko od mene
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
sampo 2055...4x4 kombajn sa SisuDiesel motorom od 120 konja (6 cilindara)...vlastiti dizajn makar bojom vuće na holanda,a izgledom na deutza...tolko od mene

Hvala, ali sa kojim se moze komparirati, mislim Claas, Fahr i sl. po konfeciskim brojevima :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hvala, ali sa kojim se moze komparirati, mislim Claas, Fahr i sl. po konfeciskim brojevima :)

hje...koliko ima heder (širina) i koliko mu je uvlačno grlo široko...:?:
 
Na vrh