• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav svima! Neki dan sam se registrirao na forum tako da još lovim okolo naokolo po temama itd.
Bavim se poljoprivredom iako idem još u tehničku školu, smjer tehničar za računalstvo, a sve ostalo vrijeme sam na traktoru u polju.
Vremena je malo tako da se mora sve obaviti čak i u najtežim uvijetima.
Imam 18 g. i ja, djed i ujak radimo manje više sve poslove na dva obiteljska gospodarstva.
Imamo ukupno 4 traktora: SAME EXPLORER CLASSIC 95 (2006 g.), IMT 565 (89 g.), IMT 540 (81 g.), IMT 539 (2000 g.).
Imali smo još i IMT 560 (86 g.) ali smo ga prodali jer se razdrl od posla.
 
Z

zrine892

Guest
pozdrav i puno srece na forumu...nadam se da ce ti biti od koristi..samo polako ne treba se zuriti...kolko zemlje obradujete?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
pozdrav i dobrodošao :D ...
a di su slike od strojeva? :mrgreen: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slike bom stavil kasnije dok uspijem. Pokušaval sam ali me stalno nekaj izbaciva, mislim da mi je ve3za i brzina jako slaba.
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
slike bom stavil kasnije dok uspijem. Pokušaval sam ali me stalno nekaj izbaciva, mislim da mi je ve3za i brzina jako slaba.
siguran sam da imas modem...pa zato je brzina slaba i veza ti prekida...
 
T

Tonxy

Guest
sve naj naj ti zelim!! lijepi traktori!!

dobrodosao!! popozz
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma da prokleti modem samo zaj.... , mislil sam si uvesti Max adsl ali nikak da odem u t-centar
Fala Tony, SAMe je super, prezadovoljni smo, a moj stari 565 još ide ko bog
Mali 539 je star malo više 7 godina a već ima preko 2500 rh bez greške.
 
R

Rajtek

Guest
Pozdrav i dobro nam došao....
Vidi ti to, sami informatičari se bacili u poljoprivredu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Pozdrav i dobro došao...
Koja si godina računalstva? Dal ideš u Đurđevac?
Ja sam prošle godine bio maturant mehatronike, u Đurđevcu.
Lijepo da ima sve više Podravaca ima na forumu... :D :D
Dok budeš postavljao slike probaj mene ulovit na MSN-u pa ću te ja usmjeravat korak po korak.
Bavim se poljoprivredom iako idem još u tehničku školu, smjer tehničar za računalstvo, a sve ostalo vrijeme sam na traktoru u polju.
Ja sam isti slučaj :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
4-ta sam godina - maturant i da narovno u Đurđevcu,
Forum je prva liga, a i drago mi je da ima podravaca.

Slike me budu dosta mučile zato jer sam na modemu, sve je spremno i poslikano samo čeka da se stavi na forum.
Budem ja to već rešil.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E ljudi, bok. Kaj ste danas dobroga radili?
Ja sam prije nekih sat vremena došel u kuću, okupal sam se i reko idem malo na naš forum da vidim kaj ima novoga.

Cijeli sam dan vozil gnoja i sav sam strgan od muke.
Od 7h do podne nema problema, sve ko po loju, a poslije muke isusove. Zemlja odpustila, postalo balavo i onda sam tak vgrezel da su me jedva s dva traktor zvlekli van.
Imam dvoosovinsku prikolicu za gnoj Mengele sa uskim gumama koja je propala do osovina, a moj 565 se zakopo koda je u zemlju propal.
Zovem bratića i dođe on sa svojim 542, ali ni pomaknuo me nije. Sva sreća da je pajdo došel sa imt 567 i onda napokon su me nekako izvukli van.
Šta češ, gnojište puno ( do trečeg kata ) i ajde ti vozi.
Još tovarim sa stražnjim naletnim utuvarivačem na Imt 540. I vrat i kičma bole ko vrag
Sva sreća da se od 12 puta odvoza ništa nije strgalo!!!!!!!!! :D :D :D :mrgreen:

Stavil bi vam video i slike, ali preko modema........... da poludiš od brzine!
 
M

Mata imt 540

Guest
evo da ja bacim neki komentar svaka čast....i ja sam ovaj tj fural gnoj i isto imam 540 i za njega zadnji utovarivač na zaletavanje ......s tim kaj sam ja okvir dobil od nekog frajera a vilice sam sam radil ....pa sam ih malo pre duge napravil pak mi se pumpa čuje kad dižem .....ali isto kaj veliš vrat i kičmu ostavim na sicu lol....pozdrav i samo naprijed...
 
Z

zrine892

Guest
e šanana imt 565...jucer sam prosao kroz tvoje selo...negdje sam usput vidio kako voze gnoj...ali je to vukao 539 imt-e i mislim da je zelene boje bila prikolica...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ti vozim sa imt 565 i plava menegele dvoosovinska prikolica
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jučer sam poorao oko 6 jutara sa imt 565 i dvobraznim imt plugom 13''.

Probat ču staviti par slika. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Obrisan neispravan link.
LJUDI USPIO SAM STAVITI SLIKU SSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!

E SADA ČE TE NAPOKON VIDJETI MOJE STROJEVE!

Fala bogu da sam uspio.
Još ču stavit par slika od oranja.

SLIKE STIŽU!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

I kaj mislite o mome oranju
18 mi je godina.....................
Obrisan neispravan link.

Ova je snimljena oko 6:15 ujutro, otišao sam tako rano jer sam u 9h morao otići u školu, a poslije škole sam poorao sve ono ostalo.


Kada nadopunjavaš post koristi tipku "UREDI" i nemoj otvarati dva i više postova za redom. alen28
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To ti je imtov plug van serijske proizvodnje, a pera su ti glatka i malo duža od običnih.

Stari je to plug ali radi bez greške.
 

Najnoviji postovi

Na vrh