• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,350
Može i četvrtak biti zabavan, a isto je odlična uspavanka.
Ali ne može parirati onom zastarelom ;)

Zetorov turbo motor rijetko koji more nadmašit, pogotovo 7340 😍
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
536
Dugo ste izdržali meni oni imaju glasan zvuk,kome čemu valjda zbog dojma da "dere".
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,350
Govorim općenito. Konkretno 6245 tjerali smo ga 2 dana po nekih 15-16h dnevno treći dan mi je tulio u ušima već.
Zetor je još i solidan kaj se tiče buke, al ko će ovoga izdurat sada preko ljeta otkad sam mu kabinu nataknul 😂
IMG_20240229_145101.jpg
Nisam očekival da će se tak jako derat u kabini, dok je bio u roadster izvedbi samo je motor bil glasan.
 
Posljednje uređivanje:

pačo

Novi član
Tu od
13 Tra 2023
Poruka
4
Zanima me po vama koji su modeli bolji
Proxima-Powerfarm
Forterra-vision, opcenito razmatram ova 4 modela te uspoređujem između 2 marke zetor i landini i po vama koji je bolji?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh