• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
41
Mišljenje ?

Hehe taj je mnogima zapao za oko i cijena je ta. Baš me zanima nakon što pogledate bacite neko mišljenje na forum. Limarija izgleda lijepo ali skinuti retrovizori i vitlo... šuma, e sad što je i kako baš me zanima kad ga pregledate.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
430
Kad vidim vitlo, tome sam najmanje strahu... Znam neke koji rade dosta sati traktorom po šumi i skoro ko da su iz dućana.
A neki koji rade čistu poljoprivredu izgledaju ko da su kroz minsko polje prošli.
Tak da je i do vlasnika.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
Ako ne svijetle lampice nikakve crvene nakon što ga zagriješ,provezeš,onda je vjerovatno ok.
Gledaj dal se glatko šalta,da li curi na sredini traktora(cilindar kvačila), luft na čahurama od prednje vuče(imaš dvije,idu po sredini traktora odozdo na spojevima osovine).
Gledaj da li sve radi(kardan,špera,prednja vuća,kalanje brzina).
Kad sve upališ da se ne upali koja crvena lampica.
Da li kočnica i kvačilo rade na hladno(da ne propadaju).
Kad je mijenjano ulje u hidraulici i koji je filter.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
523
Za taj model traktora sam čuo najgora mišljenja od više, već sad, bivših vlasnika i mehaničara. Izgleda da su baš loše izrađeni, a šteta jer inače su massey-i jako dobri traktori, samo ih je taj model dosta osramotio.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
3115 je na lošem glasu,i 3070...al nema pravila,svi se kvare,a (ne)održavanje je uglavnom pokazatelj stanja traktora.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Landini, MCCormick i Valpadana valjda? Oni su ARGO grupacija ako sam ja dobro upućen
 
  • Like
Reactions: ZJ

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
529
Imam u ponudi Landini 14500 sa 3700 rs za relativno male novce jel vrijedi čemu ,mane?. Kakvi su traktori u biti?
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
529
Stanje je za godinu proizvodnje i više nego odlično ...motor ne dimi ni trunke , cijeli traktor je suh ko barut a i kupljen je direktno od prvog gazde .
IMG-54ba9952fd5f090a2511fd598f204dfd-V.jpg IMG-e0f568ae9949ccd0381fabc68e91adaf-V.jpg IMG-9247cc12046ead4a6ad880bb179318e6-V.jpg
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,297
Bas je ocuvan, ovak na prvu, taman za sumu, i 12 kubika tandemku za trupce voziti, 10 t vitlo, uh kaj bi izvukao drva...
 

Najnoviji postovi

Na vrh