• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Seksualna snaga muškaraca kroz prizmu minulog i budućeg vremena

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ne znam zašto te to zanima , valjda uspoređuješ nešto , zapravo , hm.
Uglavnom ja da mogu koliko bi htio ne bi sad visio ovdje, borio se s Zj-om za postove i zahvale,maltertirao ga s zračnicama a zapravo volim ga ko brata, imao crno oko noktiju , gutao hrđu na poslu itd .

Znam da nije primjenjena izjava na ovom forumu jer forum svojim pravilima bježi od sexa , i uglavnom je ovdje sex tabu tema ...hoču reči da mogu sve bi vas izjebo uzduž i popijeko ...samo da mogu .

PS, samo za johabicu , nikad nisam volio poze u kojima žuljam koljena , žao mi je ..čuvam ligamente za stare dane
PS, još nešto , da sam žensko montirao bi jogi madrac na leđa


Aha - sada daklem imamo jednog oko trideset, @Šnanu sa čvrstim stavom, jednog četiri i pol banke kome su oke gladne, trbuh kruli ali se nemre prežderavati kak mali prašček jer je ponekad prisilno na dijeti, i jednog od pet banki koji more, ali ga žena drži na postu.

Huh.....

Sad, to žuljanje koljena - a ni ti to zapravo samo pitanje ponosa?
Muškarčina pred ženom ne kleči. Ili iza žene. Ili..........@puknuti, ne izvrči temu na seks, perveznjače, buš dobil po ritici.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Hotela, te od 50+ su najbolje: nigdar neznaju gda im je zadnji put, pa daju sve od sebe :icon_thumright::icon_rofl:

Jo, nemoj po ritici...zna se tko dobiva po ritici, a ovdje to nije tema :(giggle):


A glede muških od 50+:
rekel je jednom šofer autobusa u WC-u: no mali, zidi van, buš samo pišal, nebuš moral j...ti :)
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Aha - sada daklem imamo jednog oko trideset, @Šnanu sa čvrstim stavom, jednog četiri i pol banke kome su oke gladne, trbuh kruli ali se nemre prežderavati kak mali prašček jer je ponekad prisilno na dijeti, i jednog od pet banki koji more, ali ga žena drži na postu.

Huh.....

Sad, to žuljanje koljena - a ni ti to zapravo samo pitanje ponosa?
Muškarčina pred ženom ne kleči. Ili iza žene. Ili..........@puknuti, ne izvrči temu na seks, perveznjače, buš dobil po ritici.....
eto vidiš , zato i nisi jebena jer ismijavaš našu muškost , a kad bu tebi suha onda bu vraga
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Suha? To može LIS 3 srediti :)
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hotele, te od 50+ su najbolje: nigdar neznaju gda im je zadnji put, pa daju sve od sebe :icon_thumright::icon_rofl:

Hahahahahaha! :D Ova je dobra!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečkovi, idemo u krivom smjeru.
Prisilili bute me kaj se maknem sa teme.
Mislila sam da se u ovih pet godina kako sam ovdje već skužilo da sam dama i da mi vulgarnosti i prostote nisu jača strana.
Možemo se zabaviti, zezati u nekim granicama kulturne ophodnje i ne moramo.
Ostavljam vam na izbor.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
osim ona tri primjerka nabrojena od strane jo , taj od kakti trideset , pa jedan 45 ..ostatak 50 + ima i jedna dama koja bi se je ...la , jel ..ali da joj ne uđe jer dame to valjda rade na nekli svoj , damski način
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Aj puknuti daj malo kulture, buš nam tetu Jo otjeral.....

Eto ja ulazim u 40-te, a šivam kak Singer, nema neke razlike u odnosu na dvadesete po kvantiteti, jedino se sad kvaliteta poboljšala, Dakle, vozim kak cug dizelaš, a prije kak električni niskopodni

U narednim godinama bum valjda više ličil na parnjaču, jer bu se z mene počelo pušiti, a i prije bu me trebalo dobro nabrundati tj. zagrijati, zahajcati, raskuriti da bi pokrenul kotač :)
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Eto ja ulazim u 40-te, a šivam kak Singer, nema neke razlike u odnosu na dvadesete po kvantiteti, jedino se sad kvaliteta poboljšala, Dakle, vozim kak cug dizelaš, a prije kak električni niskopodni


Mrga to ti kazes, a sta kaze druga strana?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Druga strana svaki put istane bez teksta....

A tko bi ga znal, možda zbog akcije, a možda zato jer ostane bez zraka dok ju takav teret pregazi.... :icon_super::icon_super:

Ipak se radi o vlaku.... :icon_rofl::icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nikaj ne kaže. Nije prisutna na Forumu. :icon_rofl:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jos ako je teretni
a gle , nemrem ja niš reč , valjda je Bog tak htel da si mi jajmanijaj pomognemo s kilama , pa je malo pritisnem dok ne počene teže disati :icon_super:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Niste se valjda već štufali sexa ?

A kakva je seksualna snaga žena gledana kroz prizmu muškaraca ?

Ili kakva je seksualna snaga muškaraca gledana kroz prizmu žena ?
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Čitam vaša iskustva i ostalo pa da vam
se javi jedan 60 godišnjak.Ja vam to radim
kao i sa 20.Koliko god mogu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Kur..li se mi ili ne
 

Prilozi

  • image-0-02-05-0c9d23aaacda4e9ecba52d3a3c47f66e736df739a82dfeb975df8f4e38e788d1-V.jpg
    image-0-02-05-0c9d23aaacda4e9ecba52d3a3c47f66e736df739a82dfeb975df8f4e38e788d1-V.jpg
    29.5 KB · Pregleda: 123

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ja sam u ranim 40-tim i još šljakam bez problema,još uvijek tražim dno. :icon_rofl:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Kolegica johabica vjerojatno otvorila temu
da se pripremi na ono kaj ju
čeka u kasnijoj životnoj dobi.
Muškarci gledaju u knjigu 101
poza možda koja pomogne a žene 101 razlog.
Međutim i utoj dobi kod muškaraca vrijedi što je
tuđe to je slađe i nema problema.Isto vrijedi i za
žene doma su umorne i slično.
 

Najnoviji postovi

Na vrh