• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ahhh da znamo se odavno ali ne lično,samo na izložbama,ali slijedeći pu ću ga kontaktirati.Čini mi se jako korektan tip.

Jeste, fin covjek. A da ide on stalono po izlozbama i kao izlagac i kao sudija.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
može,ali nemoj da mi se žališ na pritisak i holesterol,jer ako te to muči da ti pošaljem prepeličijih jaja....:supz:

Pusti ti jaja , pošali svastiku ako imaš kakvu ''viška'' :roll::lol::lol::lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav , prijatelju , čestitke osvajatelju medalje , a i TEBI na trudu sa njim jer uz sve sosobnosti i ljepotu ipak ga je neko trebao i poučiti ,,,,,,,,,,,,,:p:
A TEBI SVE NAJBOLJE ZA TVOJ ROĐENDAN i da ih što više dočekaš u ZDAVLJU i krugu svoje OBITELJI :gitarist: :p
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pozdrav , prijatelju , čestitke osvajatelju medalje , a i TEBI na trudu sa njim jer uz sve sosobnosti i ljepotu ipak ga je neko trebao i poučiti ,,,,,,,,,,,,,:p:
A TEBI SVE NAJBOLJE ZA TVOJ ROĐENDAN i da ih što više dočekaš u ZDAVLJU i krugu svoje OBITELJI :gitarist: :p


Hvala,to je dugogodišnji trud mog prijatelja i mene.ali se isplati osjetiti užitak uspjeha
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju! ...

., čestitke na osvojenoj medalji tvoga psa - šampiona!., za takovo nešto stvarno treba jako puno truda i muke, kako si i sam napisal?, isplati se onda sve to i jedinstven je osjećaj prestolja - pobjede!, ČESTITAM!!! ...

., ej!, svakako i čestitke za tvoj rodjendan!, živ i zdrav bil, dugooo godin u srići i zdravlju! sa svojom dragom obitelji poživil! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se., poziv i dalje vredi kada budeš u prolazu ili - ili /Bregana! - Jezerane!/ ...
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Sretan rođendan!!
i Čestitam na medaljama!!! :partyman:

svaka čast, tu stvarno treba uložit i vremena i truda da se oblikuju tako kvalitetni psi!!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Još jednom, sve najbolje i čestitke psima, ipak su oni imali glavnu ulogu....nego, deder rec ti meni, jel tvoji psi znaju skoknut do trgovine po novine i pivu?:rolfer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., lip TI pozdrav forumski prijatelju! ...

., čestitke na osvojenoj medalji tvoga psa - šampiona!., za takovo nešto stvarno treba jako puno truda i muke, kako si i sam napisal?, isplati se onda sve to i jedinstven je osjećaj prestolja - pobjede!, ČESTITAM!!! ...

., ej!, svakako i čestitke za tvoj rodjendan!, živ i zdrav bil, dugooo godin u srići i zdravlju! sa svojom dragom obitelji poživil! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se., poziv i dalje vredi kada budeš u prolazu ili - ili /Bregana! - Jezerane!/ ...

Hvala,

danas idem u tom pravcu,možda se i vidimo.pitaću za tebe...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Još jednom, sve najbolje i čestitke psima, ipak su oni imali glavnu ulogu....nego, deder rec ti meni, jel tvoji psi znaju skoknut do trgovine po novine i pivu?:rolfer:

hvala,

ne na to ih nisam učio,to ja radim još uvijek :mrgreen:
 
S

staffmen

Guest
sve najbolje! puno srece, zdravlja, uspjeha u zivotu ti zelim!

Sa malim zakasnjenjem:oops:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nadam se da ne kasnim,,,,,,,,,,,,ali evo i s moje strane sve najbolje,,,,tebi i svim tvojima,,,od srca,,,,,,,,,,puno sreče i zdravlja i svega ča si poželiš,,,,.........:drinkers::drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Jeli ''danke'' , jesu li ti stigle one gumice što sam poslao ?ili si još uvijek u ''danke'' :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh