• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
a moje šljive samo počele puštati listove...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
a kaj su ovo sve trešnje procvale.....:icon_mrgreen:
 
T

Todi

Guest
Ljepo,ljepo samo neka cvatu,

nego kad će PPR (prvi proljetni roštilj) dugo nije bilo propitivanja znanja glede roštilja, a i netko mi duguje još prošlogodišnji komadić meseka :eek::(wait)::icon_lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ljepo,ljepo samo neka cvatu,

nego kad će PPR (prvi proljetni roštilj) dugo nije bilo propitivanja znanja glede roštilja, a i netko mi duguje još prošlogodišnji komadić meseka :eek::(wait)::icon_lol:

PPR je bio već dok je snijega bilo,nema tu nevremena za roštilj,samo se loži i peče,a čuj ja sam uvijek tu,samo navrati :icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
jedva nakon toliko godina utegnu ja ovaj voćnjak koliko toliko.ako bude lošeg vremena,mislim na mraz,pripremio sam grančice i slamu za paljenje.ako bude snijega opet ništa od šljive.ali nadati se je da evo treću sezonu rodi konačno kako treba, a košnja će krenuti za koji dan,jer kod nas kažu :" ko je voćnjak za stoke kosio,taj je rakije prosio" tako da neću dati da raste puno jer sam dobro nagnojio.

Ajde nek ti rodi koliko sam poželiš,,,,,i da sve krene kako treba..
I kod nas zelenoga za male kozice,,,,,,i za prasicu koliko očeš,kosimo svaki dan friško,guše se u njemu...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
šljive,one prvo cvjetaju pa onda listaju,zato sam i napiso da su počele lagano listati :icon_mrgreen:

hm,moje bace prvo list onda cvijet....:icon_mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo nešto iz teme šta se radilo danas, nema kemije,nema herbicida,nema ambrozije samo znoj,miris konja i milioni mušica. a li zato se kuruzi sijaju ko zlato na suncu

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
jao,pa kaj još ima da netko radi sa konjem,baš ga je lijepo za vidjeti...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jao,pa kaj još ima da netko radi sa konjem,baš ga je lijepo za vidjeti...


ima ima. pouzdaniji su od herbicida,netraže skupu naftu a žito nikad nije bilo jeftinije
 

Najnoviji postovi

Na vrh