• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kak te ide najbolje da staviš pune gume i felge zavariš i onda nema brige:lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
I ti još hoćeš i ralicu :butthead: ništa bez gusjeničara :mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
:mrgreen::mrgreen:

ovo je skoro na istom mjestu gdje mi je pukla guma na prikolici kad sam šljunak vozio,i odvezo je kući na felgama,ufff a još kad se sjetim eskapada po šumama i gorama,a nije bilo fotkanja,baš šteta
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
svi se šerafi/matice odšerafili,vozio se oko 100 metara na dobošu,u to me prestiže i točak i odeeee,nekih 300 metara dalje.odem po točak,poskidam matice sa ostalih točkova po jednu,montiram točak nazad i vozi miško

to ja znak da je pod haubom preljuta mašina...:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
svi se šerafi/matice odšerafili,vozio se oko 100 metara na dobošu,u to me prestiže i točak i odeeee,nekih 300 metara dalje.odem po točak,poskidam matice sa ostalih točkova po jednu,montiram točak nazad i vozi miško
:rolfer::rolfer::rolfer:
Mogu si mislit tvoju facu kad te prestigao točak :shock:
I kako su se matice odšerafile?
to ja znak da je pod haubom preljuta mašina...:lol:
Onda treba stavit manje ljutu, najbolje jednoklipac :lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kako je došlo do odvrtanja matica,nemam pojma,koliko sam primjerio navoj na šerafima je ostao neoštećen.možda su šerafi popustili dok sam manevrirao u snijegu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Mopžda si još nekom plečku obečal :scratch :lol::lol::lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
1704137980.gif
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
de mi bar vrati koju nazad,nema ih za kupiti nigdje

Nisam shvatio što to nema za kupiti , felge ,,,,, bio na odpadu prije 3 -4 mjeseca pinc sa felgama , al drigih stvari je bilo slabo ;)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nisam shvatio što to nema za kupiti , felge ,,,,, bio na odpadu prije 3 -4 mjeseca pinc sa felgama , al drigih stvari je bilo slabo ;)


i ti to meni sad kažeš :axe: hajd pogledaj jel još na otpadu,i javi šta je na njemu,možeš i poslikati.bez zeze.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
i ti to meni sad kažeš :axe: hajd pogledaj jel još na otpadu,i javi šta je na njemu,možeš i poslikati.bez zeze.

pošto sam prvo otvorio PP tamo sam ti odgovorio , poz.:?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
'el me netko tražio :rolleyes:

niko ja sam,nebrini ništa ;-)

kolega je li sinoć sve treslo od potresa, i kod mene se osjetio.

ite kako se treslo,ormari zvrče po kući ko da je pretres,ustade žena sva u strahu,kaže potres,reko sam joj pa dobro proći će,okrenuo se na drugu stranu i o tome smo ujutro uz kaficu pričali,veli ti mrtav hladan a potres,pa reko ako ima šalter da ga isključim onda nije problem,i onako nemožeš ništa protiv toga. sve u svemu ,dobro je prošlo,nekoliko kuća napuklo,nekoliko dimnjaka spalo sa krova i to je sve.Na svu sreću. Da je zatreslo po drugi put,e onda bi znao šta bi radio.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod tebe Seljkačić,,,sve u cvatnji,bit če ploda,,,nedo bog lošeg vremena,...:icon_pidu:
Jel se počelo kosit šta zeleno...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kod tebe Seljkačić,,,sve u cvatnji,bit če ploda,,,nedo bog lošeg vremena,...:icon_pidu:
Jel se počelo kosit šta zeleno...


jedva nakon toliko godina utegnu ja ovaj voćnjak koliko toliko.ako bude lošeg vremena,mislim na mraz,pripremio sam grančice i slamu za paljenje.ako bude snijega opet ništa od šljive.ali nadati se je da evo treću sezonu rodi konačno kako treba, a košnja će krenuti za koji dan,jer kod nas kažu :" ko je voćnjak za stoke kosio,taj je rakije prosio" tako da neću dati da raste puno jer sam dobro nagnojio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh