• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Pa najbolje da ti snijeg prebaciš komšiji pa neka se onda on j.be sa njime :lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haa savo a šta ako komšija ima isti stroj po vrati:supris::supris:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
evo konačno sklop danas stavljen u probu.
Jel freza pokriva širinu labinca?
Pa najbolje da ti snijeg prebaciš komšiji pa neka se onda on j.be sa njime :lol:
pa to i radim jer mu ja održavam posjed :mrgreen:
Pa seljačić to odlično radi, vidiš da na vrijeme navodnjava travu da bolje raste...tako da ime više za košnju :rolfer:
eh da mi je ovo za pinza

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=9-74T2hxaQU[/YT]
Auto kuća u susjedstvu ima takvu ralicu na Opel Fronteri, uz frezu za snijeg, Husqvarna čini mi se
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Vidim da ostane određena količina snijega kad prođeš sa frezom, jel moguće čistit do asvalta ili mora ostat koji centimetar?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
mogu ja ići i na nulu tako reći jer se skije mogu podesiti po želji,ali neidem jer mi je šljunak po dvorištu pa onda kupi sve i baca.

a freza pokriva širinu kultivatora,čak i više,
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Jel freza pokriva širinu labinca?


Pa seljačić to odlično radi, vidiš da na vrijeme navodnjava travu da bolje raste...tako da ime više za košnju :rolfer:

Auto kuća u susjedstvu ima takvu ralicu na Opel Fronteri, uz frezu za snijeg, Husqvarna čini mi se

zanima me kako sistem hidraulike izgleda?kako se komanduje itd...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
kakav divan dan :weedman:

upload.de/19.01.13/e3uhrqyeoat5.jpg[/IMG][/URL]






kakav divan dan
hee, hee ,, dali je to kraj DIVNOG DANA ili je bilo još nešto kao šečer na kraju :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
svi se šerafi/matice odšerafili,vozio se oko 100 metara na dobošu,u to me prestiže i točak i odeeee,nekih 300 metara dalje.odem po točak,poskidam matice sa ostalih točkova po jednu,montiram točak nazad i vozi miško
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
el vidiš šta je pinc,a da je kamaz išao bi i bez kotača:rolfer::rolfer:,dobro što ti nije ostao kotač u snjegu da ga nisu pobrali slučajno u sekundarnu sirovinu:weedman::weedman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
el vidiš šta je pinc,a da je kamaz išao bi i bez kotača:rolfer::rolfer:,dobro što ti nije ostao kotač u snjegu da ga nisu pobrali slučajno u sekundarnu sirovinu:weedman::weedman:

sa UAZ-om išao jedno vrijeme na probijenim gumama,pa su se i one pozdravile,i ostadoh na felgama,i dovezle me do kuće nekih 14 km tako,taj UAZ se još uvijek vozi :weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh