• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa da danas više nema majstora koji bi to znal složiti, zato sam ja ovak malo zvečega počistil i pofrabal da me služi jen cajt.
Sad kad vidim kak bu zgledalo žal bu mi opće bilo mazat kola, bolje da si nekaj drugo nabavim a ovo čuvam za posebne prigode.
Ovo bu sad za muzej. ☺️👌🍻🍺






















 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,290
@Kupljenec imam ja jedna specijalna kola za obnovu, za prijevoz ljudi ali u ležećem položaju....s njima bi bio atrakcija totalna
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,290
Može, ali ova su iz vremena kada nije bilo automobila. Baš za to napravljena i služila su toj svrsi... mislim da ću ih dati u neki muzej ili slično, ili će vrijeme odraditi svoje ...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,290
Nisam se uopće sjetio njega, dobra ideja, moram uopće pogledati u kakvom su stanju, nisam već sigurno 20 godina bio tamo gdje su pospremljena...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E moj Marko, svi koji rade poljoprivredu i koji ju rade iz ljubavi znaju da su kola puno puno prije đonija bila ovak farbana😉🍺Đoni još nije bil u planu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Ja znam za ovakvu "paint shemu":
- drvenarija: tamno zelena
- okovi: crni
- felge: crvene
- svora: tamno zelena, s mačjim okom pribitim na zadne čelo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Uklapaju se pna crvena vrata koja su u pozadini uz ove 3 odlično odabrane boje.
Možda da razmisliš pa da nekaj crveno staviš, mozda felge ili svoru.
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh