• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Blago onima koji ne moraju skrivati od žena…ima li takvih ?:hahah:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Hahhaha onda si se dobro navozil. 🤭

A naš @Marko355 lovi nekoga sa kolima🤭
Na 0.50 sekundi videa.
Ali šaltanje je top i zvukovi od Ursusa.
Je fakat, kaj je je, prije bi sa Tomosom došel na more...(dečki, sretno na putu)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
...Ali šaltanje je top i zvukovi od Ursusa.
To ti se zove "Crush shift".
Kuplung koji ne odvaja dobro ili kočnica slabo koči zupčanike...
Ah da, i u brzinu se ne ubacuje na silu, trzajem, jer nema kandže nego pomične zupčanike.

Baš me zanima kak bi izgledalo (bolje reći, kak bi se čulo) šaltanje pod brijeg u višu brzinu ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Blago onima koji ne moraju skrivati od žena…ima li takvih ?:hahah:
Znaš i sam koliko kod mene prolazi strojeva kroz dvorište. Otupila je već na donošenje i odnošenje 🤭
Javi na PP jesi li zainteresiran još uvijek za onaj plug, da odem po to.

Što se tiče onog šaltanja, u brdo to sigurno ne bi išlo tako, a u brdo i nemam šta tražiti u petoj pod teretom :LOL:

Govorili su mi i duplo kvačilo prilikom šaltanja u višu, ali uvijek mi je krčalo. Jedino ovo čekanje da se "smiri", i ide bez krčanja. Jedino sam tamo pred kućom u četvrtu prerano ubacio, ali nisam imao vremena više 😂
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
A ovak?
Voziš i hoćeš u višu brzinu.
Stisneš kvačilo izbaciše iz brzine.
Pustiš kvačilo i ponovo stisneš i ušaltaš
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Na to sam i mislio, ali tako mi uvijek krci.
Ovako samo izbacim i pricekam do nekih 1200 okretaja da padne motor i ide ko u sir.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ma i ovo je samo za potrebe snimanja. Kod mene večinom 4-5-patos
 

Najnoviji postovi

Na vrh