• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nebi rekel, jalni ste i ljubomorni do bola. Jer vi to nikad nebute mogli dopeljat ko ja sa kolima.
Evo npr ja dopeljal ove ploče 8 metri duge, 110 široke, pocinčane, 94 komada 0.8 debljine. I gore još posložil 20 cijevi 100x100x5mm isto 8m dužine
E sad koji je to teret bil sami izračunajte, a neko se i osobno u to uvjeril sa foruma.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ma to je skoro isto ko I ove od 12 metri,3 cm debele i 58 komada. Ide to u jednom šusu🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,510
Sve pet, samo gde si našel cijevi 100x100x5 dugačke 8m? Ja sam u dve bivše firme nabavljal materijal i nisam nikad videl cijevi od 8m. 😉
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,837
Bilo je to davno kad su se debla tesala planjkačom i izrađivale grede. Iz šume su vozili ta stabla koja su bila oko 12m. A vozili su ih tako da su rastavili dvoja kola.
Prednji dio kola bio je zakvačen za neki traktor (mislim FAHR), a prednji dio drugih kola sa rudom bio je na kraju. Dvojica su rudom upravljali sa zadnjim dijelom

TOMMY! Imaš cijevi 6m, 12m, i po želji do 24m u BIDD Samobor!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije problem u meni već u stolaru koji je otišao na more i zaboravio meni napravit dijelove neke nove, i sad sve stoji.
Moram čekati 🙂
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
257
Sory kaj kvarim temu
A kak napreduje ona prikolica jednosovinka?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zovem sad stolara i pitam ga ak je gotovo ono od kola, pita on mene kojih kola? Pa reko ono kaj sam dal delat, joj da nije da je zaboravil, al bude ovaj tjedan ili drugi😂😂😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Dobro je, ja sam več htel pitati da se čovjek možda nije utopil 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Morti mu ga danas pomlati pa bu imal vremena, šalim se malo. Najavilo je neku promjenu vremena.
Bude on to pomalo, samo bez žurbe. Na brzinu se samo deca delaju ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh