• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Seoski turizam

A

Alen

Guest
Kakva je procedura kada uđemo u EU za imati prijavljeno za seoski turizam? Onako imaš vinograd i hočeš to preuredit i napravit biznis od toga?
Ovo mi se čini dobar način obnove u te svrhe...

Slika027.jpg

Slika028.jpg

Slika029.jpg
 
D

dmeter

Guest
Kad uđemo i ako uđemo u EU ? Tada se brini kakva je procedura,nemoj gubit energiju o tom pitanju jer da bi ušli u EU prvo treba proći referendum a to neće biti baš lako.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Procedura nema veze s EU.
Sve ovisi o lokalnim službama.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,839
Ako imaš para otvaraj,mislim da nije problem,a ova kriza će pomoći da se glasa za ulazak u EU,čak razmišljam da nije izmišljena u tu svrhu?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,562
Gustavo kaže:
Ako imaš para otvaraj,mislim da nije problem,a ova kriza će pomoći da se glasa za ulazak u EU,čak razmišljam da nije izmišljena u tu svrhu?


heheh cjeli svjet u krizi dabi HR usla u EU????
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Kriza je u HR izmisljena da kakti ima veze sa svjetskom krizom. Budimo realni, prozizvodnja na svim mogucim razinama je u ovoj drzavi unistena, tako da je svjetska kriza dosla Vladi kao, sto bi se u susjedstvu reklo, kec na desetku da opravda hrpu losih poteza (i ove i mnogih dosadasnjih vlada).
A sto se tice turizma definitivno sam uvjeren da kontinentalni turizam ima svoju perspektivu, ako nista drugo zbog toga sto sezona traje malo vise od dva ljetna mjeseca kao na moru. Kad gledam sto kao turizam prodaju npr. Austrijanci, Njemci i Svicarci dodje mi da placem koje mi komparativne prednosti imamo.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Svakako sam veliki ajmo rec fan i podrzavam seoski turizam,definitivno potencijala imamo,sad bitno je ljudiam ponuditi nesto!dosta stranaca,znam kad mi dode familija,oni hoce cvarke,domaci sir,rakiju,vino,povrce iz vrta,meso iz domaceg uzgoja,kobasice,spek,sunke itd....sad sto se EU tice mislim da se oko toga netreba brinut sta ce biti sa seoskim turizmom!Ionako treba seoskom turizmu neka odskocna daska,a kako sam rekao potencijala imamo,sadrzaj je neupitan,bitan je gazda:)
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,839
Ma da što se tiče krize što to mi izvozimo da bi bili pogođeni,možda par firmi izvozi nešto,u krizi smo mi odavno samo sad vlasti paše da je proglasi pa referendum za EU,da vidiš kak će biti 80 posto za :)

Što se tiče turizma ne znam,meni je to još neka utopija,nekako svi još trče na more,a kod mene političarima puna usta seoskog turizma kad besplatno jedu i piju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh