• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Servis Fiat traktora

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Zanima me gdje bi se moglo odvesti traktor na servis a da to odrade kako treba, točnije, da se promijene lamele? Zanima me jel se isplati odvesti majstoru ili radije doma 2 tjedna šarafat?
Jel netko već mijenjao pa da znam otprilike cijenu?

Meni konkretno treba nešto u krugu: Pakrac, Daruvar, Bjelovar, Kutina, Novska.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
Zanima me gdje bi se moglo odvesti traktor na servis a da to odrade kako treba, točnije, da se promijene lamele? Zanima me jel se isplati odvesti majstoru ili radije doma 2 tjedna šarafat?
Jel netko već mijenjao pa da znam otprilike cijenu?

Meni konkretno treba nešto u krugu: Pakrac, Daruvar, Bjelovar, Kutina, Novska.

Imaš u Deežanovcu "Dubravac",http://com.hok.hr/pz/obrt/hr/2956.html meni nije ništa radio ali ima dobru radionu i radi većinom "modernije" traktore, a ima i razno raznih "fušera"
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Zanima me gdje bi se moglo odvesti traktor na servis a da to odrade kako treba, točnije, da se promijene lamele? Zanima me jel se isplati odvesti majstoru ili radije doma 2 tjedna šarafat?
Jel netko već mijenjao pa da znam otprilike cijenu?

Meni konkretno treba nešto u krugu: Pakrac, Daruvar, Bjelovar, Kutina, Novska.
KRIŽEVCI TRAKTOR SERVIS rade fijate i imaju sve rezervne djelove za cnh grupaciju
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Zanima me gdje bi se moglo odvesti traktor na servis a da to odrade kako treba, točnije, da se promijene lamele? Zanima me jel se isplati odvesti majstoru ili radije doma 2 tjedna šarafat?
Jel netko već mijenjao pa da znam otprilike cijenu?

Meni konkretno treba nešto u krugu: Pakrac, Daruvar, Bjelovar, Kutina, Novska.
Zašto bi trebalo 2 tjedna šrafat?

Možda bolje nač u okolici nekog malo boljeg mehaničara i da to uradi,ako treba i doma..
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Zato što nisam u mogućnosti svaki dan provest 8 sati rastavljajući ga, a sreća pa ima puuuno toga za rastavit prije nego ga se raspolovi. Što je najgorije, lamele nisu jedini problem pa ako se bude morala skidat kabina da se dođe do getribe, onda bi se i odužilo još duže.
Raspitivao sam se i za to, ali to su većinom mehaničari za automobile koji nemaju dovoljno veliku radionu, kao ni volju za rastavljanjem istog jer i bez njega imaju dovoljno posla.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
imas u susjednom selu majstora koji najvise i radi upravo traktore.
neznas za njega ili nisi zadovoljan s poslom? :scratch
 

phenom

Član
Tu od
11 Lip 2012
Poruka
43
imali itko radionicki prirucnik za fita 500 dt special isto moram mjenjati lamele i lezaj na spojnickoj osovini
 

agrobika

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
10
Pozdrav, zna li tko majstora za Fiat store 402, hidraulik u pitanju? Okolica Đakova
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Molim kontakte majstora za servis motora FIAT 8035.02 3 cilindra i za CAV pumpu u okolici Kutine

Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh