• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Servis SAME traktora

N

NETKO

Guest
Ovlasteni zastupnik traktore SAME za R.H. jeste firma , sjedište im se nalazi u Đakovu. Imam Same Dorado 86, njima sam se obratio za servis, sljedeće jutro odmah dosli serviseri - nema cekanja kao kod ostalih (da ne nabrajam pojedina imena firmica). Usluga i sve ostalo čista 5ica :prayer: !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
NETKO kaže:
Ovlasteni zastupnik traktore SAME za R.H. jeste firma , sjedište im se nalazi u Đakovu. Imam Same Dorado 86, njima sam se obratio za servis, sljedeće jutro odmah dosli serviseri - nema cekanja kao kod ostalih (da ne nabrajam pojedina imena firmica). Usluga i sve ostalo čista 5ica :prayer: !
Ovlasteni zastupnik traktore SAME za R.H. je i Messis d.o.o.

I, kaj su radili i koliko su naplatili???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

miki 0111

Guest
Pozdrav.
Interesuje me gdje se može nabaviti radilica motora i blok za traktor Same Solaris 35, i koja je cijena?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Motor je Mitsubishi. pitaj ili Prodet u Gradištu ili nekog dilera Mitsubishija u BiH.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako nema kod nas probaj kontaktirati Italiju.



Uploaded with ImageShack.us

Sta mu je bilo.Jel se otkinula klipnjaca i razbila blok.
 
M

miki 0111

Guest
Hvala drug za ove informacije. Ma da komšija je frezo i pukla mu je, a blok je bio varen. Samo je zapuši i stao.
 
D

Danijel1980

Guest
eto..izbacilo me kad sam slozio lijep tekst pa cu ovaj put skratiti...
Traktor Same Tiger Six 105

problemi?
kardan
rucna kocnica
rad motora

ima li tko kakvih iskustava s tim traktorom ili mozda kakvu knjigicu o njemu?
 
Z

zeljkok

Guest
Pozdrav svima,Molim da mi se javi neko tko zna,imam same Leone 70 i na njemu gume zadnje 12.4-36 prednje 11.2-24 htio bi stavit zadnje šire, zanima me koju dimenziju gume i felge bi trebao a da ne mijenjam prve.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Pozdrav svima,Molim da mi se javi neko tko zna,imam same Leone 70 i na njemu gume zadnje 12.4-36 prednje 11.2-24 htio bi stavit zadnje šire, zanima me koju dimenziju gume i felge bi trebao a da ne mijenjam prve.
ima u mene komsija takav ali neznam kojesu mu gume mogu sutra cidjet pati javiti ali vodi raćuna kojećes staviti zbog prednjeg pogona da nebi stogod pokido u prednjoj vući
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Ovlašteni servis za same i landini ima u Pojatnu prema Zaprešiću!
26 Ulica Matije Gupca Pojatno
 
Posljednje uređivanje:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,263
Ovlašteni servis za same i landini ima u Pojatnu prema Zaprešiću!
26 Ulica Matije Gupca Pojatno

bježite od ovog servisa što dalje.ja sam na svoj koži osjetio kako je kad serviser iz tebe radi budalu. sve on fino govori dok ne otpelja traktor, kada ga otpelja onda se možeš jebat. prije smo se dogovorili sve u detalje. trebao je traktor biti 10 dana max 14 dana on ga zadržao 3 mjeseca. Što dalje.
 

MilanB

Novi član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
10
Pozdrav svima,Molim da mi se javi neko tko zna,imam same Leone 70 i na njemu gume zadnje 12.4-36 prednje 11.2-24 htio bi stavit zadnje šire, zanima me koju dimenziju gume i felge bi trebao a da ne mijenjam prve.

Nisi napisao koju širinu bi htio,ali npr. možeš staviti 16,9-30.
 
O

Orman

Guest
Kupio sam Same 35 , 1996 godiste , ali nema prednje vuce , to jest fali mu kardan od mjenjaca do prednjeg trapa , dali neko ima taj kardan za prodati ili da zna gdje se moze nabaiti
 

Tinonit

Novi član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
8
Možeš ga dati napraviti kod Čegeca, TractorPro u Sv.I.Zelini, dečki su vrlo ozbiljnji i naprave čuda. Inače su serviseri za Zetor ali imaju kompletnu strojnu obradu, izradu zupčanika, vretena i svega ostaloga.
 

Tinonit

Novi član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
8
Znam, no to sam napisao kao informaciju drugim pretraživačima foruma. Da im olakšam. No mojem Frutettu je isto nedostajalo pogonsko vreteno za prednji pogon i pentlager sa nosačem i dečki su to odradili odlično. Kad je čovjek u brizi svaka informacija dobro dođe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Ne vidim problem. Pa ima originalnih dijelova. Čemu onda zamjenski? Ne vjerujem da su u pol cijene?
 

Najnoviji postovi

Na vrh