• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sesva

S

Sesva

Guest
Jos nisam punoljetan ali nema veze , zovem se Ivan , iz okolice ZG-a , Sveta Helena , malo mjesto , radim na poljoprivredi s tatom , idem takoder ko i vecina clanova vasih u TEHNIČARA ZA RAČUNALSTVO ali me poljoprivreda strasno zanima i mozda se kasnije pocnem bavim njome na veliko , imamo 2 traktora , Europarda 802 ( 82 KS ) , i maloga zekana ZETOR 2511 , zemlju imamo iskljucivo za svoje potrebe , a to je nekih 3 hektara ja mislim !

Od prikljucaka

Plugovi trobrazni ( 12,14,16 cola , ali rade sad na 14 jer samo s velkim oremo )
plugovi 2 x 10" za maloga
tanjurace 28 diskova
tanjurace 20 diskova
rotobrane 2,5m u posudbi hehehe
sprica s 12m granama
rasipac umjetnoga gnoja ilti po nasem tulec za umjetni gnoj
prikolice 4
cisterna
sijacica za kukuruz

Eto to bi bilo sve !!!!!

Koga zanima jos nesto neka pita !
 
S

Sesva

Guest
Kontam kaže:
Dobro došao :) Sretno sa izumom :|

hehehehe hvala !

Ak mi se posreci onda prvo radim party za cijeli forum , svi forumasi su onda pozvani , i to cemo odma u Garešnici na imanju koje cu kupit !
 
G

GROF

Guest
...DOBRO DOŠAL., I SRETNO TI BILO NA OVOME., SKORO, PA NAJBOLJEM POLJOPRIVREDNOM-FORUMU.-
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
GROF kaže:
...DOBRO DOŠAL., I SRETNO TI BILO NA OVOME., SKORO, PA NAJBOLJEM POLJOPRIVREDNOM-FORUMU.-
štače ti ono skoro, pa ovo je najbolji poljorpvredni forum!!!
 
S

Sesva

Guest
ej ekipa , Sesva mozda ismrsavi koju kilicu hehehe , ovaj tjedan se idem upisat na ultimate fight u zelinu !!!


:D SESVA FIGHTER ehhehe to ce biti jebeno ... !!!!!!!!!
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
dobro došao!!!!!!!!! e imam i ja baš takvog zetora i europarda 824 možeš pogledati pod toky09

pozzzzzzzzz
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Koji izum?

Onaj s pumpom i hidromotorom, znaš kako kažu ''Pretpostavka je majka svih zajeba''.
On bi s malo uložene energije guro puno ulja pod velikim tlakom i s time pogonio hidromotor. Perpetuum mobile NOT
 

Najnoviji postovi

Na vrh