• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Silvija

Silvija

Novi član
Tu od
16 Srp 2016
Poruka
4
Nova na forumu, nova i u polju.. :) Pošto sam nedavno ostala bez posla odlučila sam se pridružiti svim poštenim ljudima koji vole poljoprivredu i svojih ruku djela. Planiram za početak posaditi češnjak. Hvala na dobrodošlici:(happy):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav Silvija, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Čim se dama pojavila na Forumu, odmah ima hrpa pozdrava i dobrodošlica. :D:
Nisam primijetil toliko pozdrava novopridošlim muškim članovima :icon_rofl:

Eto, da nebum nepristojan, i jedna dobrodošlica od mene.
 

Silvija

Novi član
Tu od
16 Srp 2016
Poruka
4
Ajoj stvarno ste me iznenadili ugodno! Bravo dečki! Već vidim da ću uz vas sve brzo naučiti :(blush): Za početak jedno pitanje.. Imam zemlju nešto manju od pola hektara. To je dosad bila livada a ja planiram obraditi zemlju i posaditi češnjak kao što sam već rekla. Koliko kg češnjaka mogu zasaditi na tu površinu? :icon_winkle:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Bok Silvija, dobro došla u naš klub.

Pitanje si postavila u drugoj odgovarajućoj temi. Tam ima hrpa znalaca.
Vjerujem da če ti neka dobra duša dati pravi odgovor.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,430
E samo da nisi Kolinda,,, ovoliko dobrodošlica ni ona nebi dobila!!!!!:icon_pray::icon_pray:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Bok Silvija, dobro došla u naš klub.

Pitanje si postavila u drugoj odgovarajućoj temi. Tam ima hrpa znalaca.
Vjerujem da če ti neka dobra duša dati pravi odgovor.
Što se svi odjednom probudili:icon_smile::(giggle):
 

Silvija

Novi član
Tu od
16 Srp 2016
Poruka
4
Svi su pesimisti.. s kim god razgovaram u vezi sadnje bilo čega, nitko živ ne govori nkj pozitivno.. puno se naradis, nakopas... nemreš prodati..bla bla bla... ne isplati se...pa čovjek izgubi volju dok se savjetuje z drugima!!! Oću čuti nekaj pozitivno! Ajde da čujem nkj ohrabrujuće!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Nema tu puno puno pozitive,ako počinješ iz nule u poljoprivredi,trebaju ti desetljeća da nešto napraviš...
A i taj češnjak,ljudi ga navalili saditi kao da je to ne znam što,svaka kuća ga ima po pola rali,a i neki novokompovani tajkun će za godinu-dvije pokrivati potrebe cijele države-zaključak je jasan.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
A isto ko aroniju kod mene se je puno zasadilo i džaba nemaju kome soka prodat.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ma da,ko i nojevi,činčile,lješnjaci,batate i sva ta sranja... To se pojavi u Plodovima zemlje i na Agroklubu,traje sezonu-dvije i propadne...
 
Na vrh