• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sip plugovi

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
kao što i sam naslov govori zanima me da li tko zna nešto više reći o Sip plugovima :?:
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip123 kaže:
kao što i sam naslov govori zanima me da li tko zna nešto više reći o Sip plugovima :?:

ja ti znm da ti to sa sipom, osim naljepnice nema veze, već ti je to turski plug....
 
M

Massey4455

Guest
ja isto mislim da ne postoje sipovi plugovi.....
već kao što je matja napisao to je samo naljepnica od sipa...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
danas sam vidio jednoga okretača 4x14" i izgleda jako dobro i kvalitetno.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip123 kaže:
danas sam vidio jednoga okretača 4x14" i izgleda jako dobro i kvalitetno.

ja mislim da je to za njih radio turski proizvođač plugova alpler....
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip123 kaže:
matija dobro si mislio,plug je napravio alpler.

čak su jedno vrijeme htjeli sa zepterom imt preuzet pa njihove plugove koristit....
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
to im možda i ne bi bio loš potez jer su kod nas IMT-ovi plugovi dosta zastupljeni.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip123 kaže:
to im možda i ne bi bio loš potez jer su kod nas IMT-ovi plugovi dosta zastupljeni.

samo mi se čini da polako ide prema Vogelu, a ni sip nije više najbolje držeći....
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
čuj vogel&noot je ipak najveći proizvođač plugova u europi,samo u jednoj mađarskoj tvornici proizvedu više od 5000 plugova,a i kvaliteta materijala im je stvarno dobra.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip123 kaže:
čuj vogel&noot je ipak najveći proizvođač plugova u europi,samo u jednoj mađarskoj tvornici proizvedu više od 5000 plugova,a i kvaliteta materijala im je stvarno dobra.

vogel je najbolji u omjeru kvalitete uloženo dobiveno jer za male pare možeš dobit stvarno dobar plug, dok poettinger i kuhn nisu preskupi također....
dok recimo overum, kverneland, lemken, rabe, regent......puno koštaju i naravno vrijede toliko....
a kaj se SIP-a tiče, bojim se da nije sjajno.....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
ekipa zanima me dalo šta vrijede ti sip plugovi, ima tu u selu do mog na prodaju jedan 10" visoki klirens skoro novi za 1200 kn ali izgleda mi nekako slab!
 
Na vrh