• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sječka za usitnjavat slamu

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ako ti išta znači,ja sam sa silokombajnom za kukuruz znao usitniti par bala slame i bilo je dosta sitno.To mi je trebalo za boksove za malu telad jer su dugačku slamu samo gore namočili skroz a dolje slama suha.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ma meni treba za piliće u farmi, cca 8 bala po turi, pa bih trebao napravit nešto ovakvo kao s videa, da ga mogu unutra stavit i sjeći.. znam da može na silokombajn, ali nije mi praktično to..
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Trofazni mlin čekičar će ti to odraditi.Supruga mi tak melje slamu za oko cvijeća i u vrtu za između redova.I bude jako sitno
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
a tak nešt i mislim napravit. imam dva lifama, jedan stoji bezveze, samo ga malo preuredit, veću kutiju gore i veći ulaz..
 

HrvojeS

Aktivni član
Tu od
7 Kol 2010
Poruka
197
Evo baš su me prije nekog vremena dečki zvali radi balansiranja. Radili su sami stroj, mi smo došli izbalansirali koliko smo mogli u danim uvjetima. Preporučili dodatna ukručenja, što su napravili i ispalo je odlično.

 

Najnoviji postovi

Na vrh