• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak kućanskih aparata

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,777
Ovako to izgleda
View attachment 72508
O tome nisam imao pojma, nisam ni trebao. Vozili smo prošli model cee'd-a točno 11,5 godina, sada smo kupili novi, nadam se da opet bude ugodno druženje s njim kao i višegodošnje sa starijim mu prethodnikom. Ja sam imao jedino problem s puknutom bravom bunkera/prtljažnika i to sam silom prilika (nedostatka dijelova) sam sebi izradio i riješio. Pisao sam o tome i na ovom forumu.
Hvala ti za detaljan info 🥂, prolazi rosa krečem u nove radne pobjede 🙃😈
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
990
Stvar je u tome kaj to treba i montirati netko, a treba rastepsti pola auta da se dodje do toga.
A ovlašteni servis ne želi ugraditi dio koji ti doneseš

I kako od mrvica napraviti nacrt i replicirati dio?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,016
A da priupitare npr. Gumuimpex ili sl. A to se da i napraviti!
Za 1 euro,ti nitko to ne ide radit,a i nemaš uzorak po kojem bi radili

a treba rastepsti pola auta da se dodje do toga.
I ovako treba skinuti,razlika u vremenu je točno 20 min,samo što je servisu lakše ugraditi cijeli novi komad,a nama ukrasti pare
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,016
O tome nisam imao pojma, nisam ni trebao. Vozili smo prošli model cee'd-a točno 11,5 godina, sada smo kupili novi, nadam se da opet bude ugodno druženje s njim kao i višegodošnje sa starijim mu prethodnikom. Ja sam imao jedino problem s puknutom bravom bunkera/prtljažnika i to sam silom prilika (nedostatka dijelova) sam sebi izradio i riješio. Pisao sam o tome i na ovom forumu.
Hvala ti za detaljan info 🥂, prolazi rosa krečem u nove radne pobjede 🙃😈
I ovo je od ceed a 2013 god

Pa napravi sam!
tako je i bilo
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
746
Najispravniji naziv za ovo moje bi bio spherical bushing i uglavnom mi izbacuje samo ove od Omniballa i Dalona, samo što nitko nema moju dimenziju, valjda će odgovoriti na upit.


 

Najnoviji postovi

Na vrh