• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Meni na Dravi bilo malo komušine, ali ipak više nego na Pionerovom A24, on je bio ko da je ručno bran, skroz čist, nismo imali uopće kaj čistiti kod istovara, samo sam ga s lopatom za snijeg bacao na transporter koji ga vozi u kuružnjak.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Ove godine sam brao svašta ali jedino kws deko je ubitačan. Danas sam poludio sa njim. Pola rali sam brao kao da berem 2 rali. Stabljika puca, nabija se, ma neznam. Nikom nebi poželio takvu berbu.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Moram pohvaliti i hibrid Brixxo od RWA, u subotu ga susjed brao u klipu, imao je odlične prinose i jako čisto se bere, te kaže da je odličan za ishranu svinja, ove godine je uz Brixxo imao i Axxo al on je bio izuzetno loš, mali klipovi i jako težak na čiščenju klipa.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Kupil bi rwa hibrie, zanima me za karlovačku županiju, ima ko kakvu informaciju kdo jih prodaje. Hvala...
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Nebi se štel preveć faliti ali mislim da čišće i bolje nemože


Nemože, čisto super.... a jel imaš ventilator na beraču? jel bilo vlažno kad si bral ili je suvo... jel bilo rose?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Kupil bi rwa hibrie, zanima me za karlovačku županiju, ima ko kakvu informaciju kdo jih prodaje. Hvala...

Odi na link http://rwa.hr/ nađi zastupnika za svoje područje,nazovi ga i dobit češ sve potrebne informacije.:icon_thumright:
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
nemamo u slo tog sjemena...distribucija se pravi prek zastupnika?

Karlovac paše pod Zapadna Hrvatska,Središnja Hrvatska – jug
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Nemože, čisto super.... a jel imaš ventilator na beraču? jel bilo vlažno kad si bral ili je suvo... jel bilo rose?

Pa normalno da je bilo vlažno. Drukčije nebi tako niti bilo. A gazda se nemože načuditi kako sam to ljepo pobrao. :(giggle):
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Pa normalno da je bilo vlažno. Drukčije nebi tako niti bilo. A gazda se nemože načuditi kako sam to ljepo pobrao. :(giggle):

Pa tak sam i mislio... pa pitam samo radi toga kaj ovaj jedan kod mene ima tornada 80 i taj ventilator puno znači kad je sunce i opet kuruza bude čista... a ovo kaj se tice gazde kaj se nije mogo nacudit, to mi je poznato, komu god dođeš brat po rosi svi se čude jer svi ostali po rosi beru sebi a drugima odu brat po suncu....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh