• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Selo moje malo 😝
 

Prilozi

  • IMG_20230813_154145.jpg
    IMG_20230813_154145.jpg
    55.2 KB · Pregleda: 65

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,961

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,902
Japanci su zaista fascinantni, kako brzo i efikasno nađu rješenje, a da ne govorim na koji način se i kako kod njih gradi, svaka čast.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Vlasnik "otišel" (umrl) pred par godina, a za njim i njegove nekratnine




Na ovoj je prije najviše 5 godina zamijenjena stolarija. Povremeno ja dolazil netko iz Slovenije, vjerojatno domaći koji je našel posel u Sloveniji i gore ostal.
Je li i on "otišel" kao gore spomenuti? Objekt ne bu još dugo zdržal.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
Jesi stal na Pariževačkoj glavici?
Isplati se pomučiti i malo propješačiti nakon parkirališta ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,797
Moja je susjeda, "bankarica" još ne tako davno tu hodala na rafting. Doma si složila đakuzi, a onda ju napustila djeca, pa banka uzela kuću, pa otišao od nje i muž. Nesta bankarenje, nesta rafting, nesta đakuzi nesta i muž da ju "zgazi"... Koje su to priče bile poslije raftinga, koji su to bili doživljaji, sad se špancira več mjesecima gradom kak muha bez glave... Rafting, rafting i švicarci... Ah kužim da mi je vručina vudrila v glavu.

PS
Tam je negdje nayelje Zablatje, sjetim se tipa koji je nosio na ramenu fosnu 4m dužine, ja sam ga prepoznao i zatrubio mu kao pozdrav. On se okrenuo s fosnom, kak Čarli Čaplin z lojtrom 😵😂🤣. Jedva sam vraga zbegel z autom, vozili smo tom cestom. Tako smo se pozdravljali i grlili iza toga da su ljudi valjda mislili da smo pederi. A mi smo samo cca 5-6 godina vozili utrke s autima. On je u Zablatju doma... Vidim škodi mi vručina jer 33,5 je u hladu malo prije očitao naš unuk i pobjegao natrag u nutra.
Moram priznati da su ti krajevi Lijepe naše prelijepi za oko. Ali, meni bi tamo bilo teško živjeti, nije to v"araždinska graba"...
 
Na vrh