• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Vele da je taj zid mali brat Kineskog zida.
Baš sam nedavno gledal neku reportažu kak su taj zid izgradili nebi li se obranili od krađe bijelog zlata ili ti soli u ondašnja vremena.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,661
Da, strašan je, ide skroz oko brda. A ovo nisam znal da su se radi toga branili
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
National Geographic ima reportažu o Stonu, vrijedi pogledati....
Hrvatska iz zraka ili tako nešto
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Dok smo ljetovali (prije dosta godina) u Orebiću, na Pelješcu, supruga i sin su me dobro prošetali tim zidanim kamenjem, na valjda +30 i više u hladu. Baš su me tada izmrcvarili 😖🤓, dok se meni nešto ne da, onda mi se ne da i daj mi onda mira 🙂🙃😂.
Iza toga smo posjetili Dubrovnik, vozili smo se u novoj 1,9 SDI Škodi Fabiji, ma na potrošnju upaljača. Ljepši mi je pejzaž i krajolik prije Stona, priroda je tamo jako lijepa.
Također je lijep i kraj poluotoka Pelješac, mislim da se zove Lovište, no nisam više u to siguran.
Ston, pa Korčula, pa Dubrovnik mene baš ne impresioniraju, jer je to samo zidani kamen, na kamen. Na to se jako pale Ameri, dok su tu bile kamene tvrđave, tamo su bili "Vigvami" šatori od koža 🤓😂🙃, opet sam ispao zločest. Vrag nek nosi ove vručine, mozak mi trokira, nikad mu dosta hlađenja alkoholom, a taj vrag sad jako brzo hlapi 🤓😂🙃🥂👌🌞👋
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Dok smo ljetovali (prije dosta godina) u Orebiću, na Pelješcu, supruga i sin su me dobro prošetali tim zidanim kamenjem, na valjda +30 i više u hladu. ...
Pa tko te tjeral u hlad ;) :hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Vrag te dal, baš si smotan, v hladu je bilo +30, a ma tim kamenim zidinama i +130 😖🌞🌞🌞
 
  • Haha
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
@Lee i tebi se jezik zapliće kak' i meni, 🤔, kaj ti je??? Ti bar ne piješ "anjkihol" 🙃.
 

Najnoviji postovi

Na vrh