• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo ga jedan malo zavijen kardan , našao ga na otpadu , nije mojih ruku djelo

I jedan lokalni pijanac malo u akciji spavanja :p:
 

Prilozi

  • photo0312.jpg
    photo0312.jpg
    81.7 KB · Pregleda: 353
  • photo0317.jpg
    photo0317.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 373

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
za kardan ništa čudno pošto sam takvo nešto i sam napravio,a ova druga-a šta ćeš malo se čovjek umorio
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Necu nista govorit na ovu drugu sliku hahahah da se ne otkrijem pošto je ovo javno heh ali desi se =P
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma shvatam te u potpunosti , vjerujem da imaš iskustva
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
A u koju to kategoriju ove teme spada, NEZGODE ili LOMOVI? Možda je sve samo splet nesretnih okolnosti, ona hodala ispred njega, popiknula se i pala, a on na nju...hm...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
A što je najbolje,to se dogodilo blizu staračkog doma.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ma ti Središćanci su uvijek bili na svoju ruku....:(angel):
Svako malo im se po dvorištima crne rupe otvaraju...Tamo nitko po noći ne izlazi pišat pod orah, mnogi se nisu vratili u krevet..:D..vražja posla
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Dečki ne pišite da je bilo sexa,jer bi mogli to skupo platiti.....jeste li vi baš vidli da je muškarčev spolni organ-bio u erekciji te ,penetrirao u spolni organ žene i za to imate svjedoke,,,,
bez toga ste tak zgubili da ste ih sami gledeli jednu vuru kak se j,,,,u.
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
fjgcua.jpg

1qpdv7.jpg


bilo jučer
 

Najnoviji postovi

Na vrh