• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj loše riješenje ? Otšarafiš 4 šarafa i zamijeniš kuglu i staviš sa rupama 22/28 i pašu dvije debljine klinova 22i28 mm .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Djed mi je zakačio kladu.. I povukao sam trećom sporom i nosač spanera se samo iskrivio.. I nastavio sam vući kladu bukve od 3-4 metra prvom direkt kad nešto puce.. Ispao jedan osigurač na šumskoj sipci i napravilo veselje na polugi traktora.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Znači deda je kriv ,,,v prvom momentu ,je bilo ,,,a kaj nisi ovak,,kaj si baš tu....neko mora biti ! I zato u takvim uslovima ,pa i u kukuruzovini -obožavam šarafe m8 s dvije matice-još ni iznevjeril...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Sljedeći put idu sarafi.. Tako je Tino :), bolje kući spavati nego raditi nešto i potrgati ;)

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Dečki,prije par godina jednom čovjeku u selu koji je imao kombajn su objesili bombu na kukuruz(zavist) prije kobajniranja...Bamba je eksplodirala u kombajnu.Sva sreća aktivirala se je tek kad je prošla bubanj,jer da se je aktivirala u adapteru bilo bi jako gadno,jer je jako tanko staklo na kabini...

A pričao je jedan kombajnista koji je uslužno kombajnirao čovjeku,da su ljudi objesili na kukuruz komad željeza i potrgao mu je rakete..(par košta 23000kn)..
(taj komad željeza je bio namjenjen za nekog drugog koji je trebao kombajnirati)

Šta napravi ta prokleta zavist...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Meni je netko stavio traktorski lanac za gumu u zgrabljenu liniju sijena.. Rolo balirka novo i srecom ugasilo traktor kad je uvukla i prošlo bez oštećenja.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kod nas su stavljali za klip komad zeljeza i kad se silira zajebe turbinu i mozes se po*rat na cijeli kombaj ( jednoredni) ili recimo u travu naudaraju armature pa kad se kosi veselje bude :s: meni se jos nije desilo ni jedno ali se desavalo drugima :s:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Dečki,prije par godina jednom čovjeku u selu koji je imao kombajn su objesili bombu na kukuruz(zavist) prije kobajniranja...Bamba je eksplodirala u kombajnu.Sva sreća aktivirala se je tek kad je prošla bubanj,jer da se je aktivirala u adapteru bilo bi jako gadno,jer je jako tanko staklo na kabini...

A pričao je jedan kombajnista koji je uslužno kombajnirao čovjeku,da su ljudi objesili na kukuruz komad željeza i potrgao mu je rakete..(par košta 23000kn)..
(taj komad željeza je bio namjenjen za nekog drugog koji je trebao kombajnirati)

Šta napravi ta prokleta zavist...
E da zna ko mu ju je stavil
Dobil bi taj bombu i to kakvu a garant je neka propalica koja nema nis to napravila.
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
...ej, šoferska je tuga pregolemaa, puče guma a rezerve nemaa... :icon_hang:
 

Prilozi

  • DSC01089.jpg
    DSC01089.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 313

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
:x::mad::mad::mad:
Ne razumijem ja te ljude i nikad necu razumijeti kako moze biti zavidan covijeku koji ima jer RADI.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
E j*biga...

12046906_403517446512705_904690240368988534_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Mokra cesta i zavoj,pocelo me bacat po cesti,dunul sam u grabu i bacilo me van,okrenulo i s bunkerom u grabu opet :(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh