• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino glava je na ramenima a auto se bude popravil svaka škola se plača a ti si nekaj naučil . Nadam se samo da taj događaj budeš prerasel i sve bude kak treba .:icon_super:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Žal mi je da se bilo kome nekaj takvoga dogodi, a pogotovo mi žal Tineka. :( Ali kak veli @željko kž, najvažnije je da se vozaču i putnicima nikaj ne dogodi. Pleh se uvijek da skrpati ili zamijeniti.
Za one koji možda ne znaju, najveći oprez je potreban kod prvih kišnih kapi prije nek kiša opere cestu. Tada su uvjeti jednaki, ako ne i gori nego na snijegu jer se od prašine, ispušnih plinova i drugih nečistoća napravi jedan jako skliski sloj.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Tino je početnik, a znamo svi kako vole po gasu. Drago mi je da njemu ništa nije bilo, a auto će se popraviti. Evo danas kod nas kisa padala, kao što kaze Iwanho uslovi za vožnju gori nego da je led. I baš sam naletio na jedan udes,momak nije uhvatio zavoj i udario direktno u auto iz suprotnog smjera. Valjda ti ovo bude škola za ubuduće i da nešto naucis iz ovoga.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Najgore kaj mi stari reko da kud me vrag nese sad po tom vremenu,ali ne,Tino mora k curi... :redface:
I sva sreća kaj mi niko nije dolazil iz suprotnog smjera jer sam ga lovil po cijeloj širini ceste...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
A neki smo ti dan govorili da si nepromišljen pri kalanju drva.
Onda si mislil da ti se nemre niš dogoditi.

Nek ti ovo bude opomena i za druge postupke.
Sad te sreća poslužila, a pitanje je kak bu drugi put.
Zato, promisli prije pojedinih postupaka.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Neam ti pojma kolko sam imal,ne pratim kazaljku...Mojem autu je to mana kaj je lagan i dug...On nema 1000 kila,i zadnji kraj samo ide,moj stari ga je i sa 30 zvrtel,moreš se j*****...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Dobro još pa nije muriju nitko zvao, i tu si sad ostao sa par hiljadarki u đepu hehe :)
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Evo kak ti je ZJ napisal. Sad si videl kak se moze lako dogoditi neko sra**. Samo polako i promisliti prije svakog postupka. Bolje sprijeciti nego lijeciti. Pamet u glavu. :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Neam ti pojma kolko sam imal,ne pratim kazaljku...Mojem autu je to mana kaj je lagan i dug...On nema 1000 kila,i zadnji kraj samo ide,moj stari ga je i sa 30 zvrtel,moreš se j*****...

Tino, nemoj i dalje krivo razmišljati. Auti i drugi strojevi nemaju mana. Oni se uvije približno jednako ponašaju u identičnim situacijama. Čovjek je taj koji procjenjuje situaciju i upravlja strojevima (autima, traktorima, kalačima i sl.)

Ova tvoja izjava me podsjetila nadvije lijepe i korisne slovenske izreke:
"Ni gora nora, tisti je nor ki gre gor"
Za one koji ne razumije slovenski:
"Nije planina luda, lud je onaj koji ide gore"

Naravno bez adekvatne pripreme i opreme.

I druga:
"Preden jezika, vključi možgane"

"Prije jezika, upotrijebi mozak".

Kad bi svi živjeli u skladu s te dvije izreke, ne bi bilo mnogih nezgoda i nevolja.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
I ja sam skrsil auta 3 tjedna poslije dobivanja vozacke, i kriv sam samo ja, a ne auto, kisa, cesta ili nekaj drugo..
E da, i bil sam pijan ko majka..
Evo poslije toga je proslo 7 god i nikad vise ni ogrebotinu nisam napravil, a nije se ni to trebalo dogoditi, tak da Iwanho je u pravu, skoro pa uvijek je kriv ljudski faktor..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
792e6b992b4b8e70e9a4c2d63b7c5c62.jpg


Danas mi se guma probusila u oranju..
 

Najnoviji postovi

Na vrh