• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bolje bira kud vozi vidiš da pazi da bude uvijek ravan a ne da visi i sl najvjerojatnije ima iskustva po blatu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Lom od neku večer, solidno je i prošlo kak je moglo biti.
Križ automatske kuke od IMT-a

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ja mislim da je neko bil prebrz na nekoj grabi s 5 tona zrna na prikolici, ali ne mešam se.
Ova kaj je sad gore garant nebu pukla.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Da, ali auto prikolicu ili eventualno onu stočarku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Na donju kuku, ovo je samo dio križa koji pomaže kod kopčanja i naravno nosi sav teret kad spustiš hidraulik.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Na donju kuku, ovo je samo dio križa koji pomaže kod kopčanja i naravno nosi sav teret kad spustiš hidraulik.

A ja mislio da je slaba tocka tamo gdje je oslabljeno radi klina,,,:(think):

Zapravo me cudi da je tu uopce puklo,,,
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Mene isto čudi, toliko zdravoga mesa prekinuti. Ja stavljam i dole klin, tako da dole klin zapravo drži, al ja samo berač vozim tako i njega kada zakvačim nema otkvačivanja dok ne završi berba.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Po meni bi prije trebao uspiti slomiti ona 4 vijka dolje na kojima su vinkli šta nose samu kuku neg ovo.... a kaj češ.. i nakovanj pukne :D:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nece tamo, tamo je pritisak prema gore, princip klackalice,,,

Po meni, najslabija tocka bi trebala biti na mjestu klina koji automatski upada jer je taj dio kuke osjetno tanji od puknutog dijela em je jos oslabljen radi rupe,,,
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Tu je veliko opterećenje jer je mali krak na treću točku, ali što je bilo potrebno za to slomiti?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Koje kučište; si ti pil kaj danas?

Kaj ta poluga se ne kopča na kraj poluge hidraulika a poluga hidraulika na kučište difa pa tak bi trebalo biti na mrtvacu (IMT-u) .
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: Oranje, oranje, oranje...3

Meni u subotu kod oranja na hurlimannu pukla ruka od hidraulike, nebres vjerovati. Za novu mi rekli 650 eura. Je netko imao isti problem i probao to zavariti ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh