• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Ga je cisterna pogurnula?
Nadam se da ozlijeđeni budu dobro.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ove sitnice mi su nepoznate. Bar izgleda tako, kako praviš. Diječak pao iz traktora i blago se zaklimao izpod kotača, a spasili ga su več prije dolazka vatrogasaca. Vozač isto tako nije bijo nešto poškodovan-bar ozbiljno ne. Koliko se može razbrati sa napisanog čtiva.

Meni se slična stvar dogodila pretprošle godine i odmah sam si kupio te zaštitne hlače.
Ljudi, ako ništa drugo da me ne slušate, dajte bar hlače nabaviti!. Ovdi kod mene dva prijatelja pilom se ozljedila,hvala bogu ne jako...A kad radim pilom, nema me bez tih hlač!.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Evo nezgode od prije par dana
Razlog prevrtanja nagnuti teren, na tom dijelu je bio vinograd i ima rupa od stupova, i tu je prikolica propala, i možda malo veci pretovar 🤣
20200509_142425.jpg 20200509_142449.jpg 20200509_142524.jpg
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Da, osim malo stranica na prikolici al je vec rjeseno..
Ovak na fotki bas i ne al je ima brega
Ma nisam hehee..
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ovako sam ja uskoro preokrenuo prikolico sa cijepanicama. Izposodil kod komšije prikolico, jer moja bila puna nečeg grugog. A komšijina imala razmak kotača jako uzak i još od auta kotači na prikolico 1,5 x 2,7 metara. Mokre cijepanice i nagnut teren popreko po bregu vozim. Počinje naginjat prikolico, a ja zaustavim. Daleko izpred traktora hodala majka al pored traktora žena. JA kažem, nek pozove majko nazad i nek se obesijo na prikolico odzograj. Prikolica se ljulja na jednom kotaču kao balerina. Moja počinje vristati i zvati majko, kao da jo neko zaklao nožem u leđa. Ja joj kažem, nek ne vrista, kao da je kraj svijeta, a onda još počela sa rukama mahati. No na kraju prošlo dobro, kad so obteretili gornji kraj, a več sam vidijo, kako popravljam stranico na prikolici komšije. Od tada nikad nisam si izposodijo ove prikolice. radije moju praznim i drugo počeka.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ne. To je regulator broja okretaja. Tu postoje nekakvi utezi koji otpadnu i razbiju kućište.

Imao ja potpuno istu situaciju na Ursusu...

 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
 

Najnoviji postovi

Na vrh