• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike starih poljoprivrednih strojeva

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Evo još koja,vršalica i parnjača su naše a snimljeno je prije ww2



Scanvridbanekad.jpg


traktorisnimano1958god.jpg


stariupik-u.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Zvona kakav je ono traktor na drugoj slici?

jd4755: Na zadnjoj slici je ZMAJ Univerzal?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Tako je,zmaj univerzal ,slikano u kombinatu dok su još zmajevi bili glavni igrači
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ne znam tko je od forumaša imao slike ondašnjih parnih strojeva koji su vukli plugove na sajlu... To je stvarno bio prizor, pretpostavljam. Ako se dobro sjećam, bila je priča da su imale te 'lokomotive' i po 700 ks...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Tunjo to bi mogao biti MF,imam ja negdje te slike tih parnjača,ali gdje su ne znam.Teško da je to moglo imati 700ks,no nije ni isključeno
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo uskačem ovdje kao padobranac,slika je friška ali stroj je sigurno stariji od svakog registriranog forumaša i još služi svrsi,evo danas povadio krumpir i čeka daljnje vađenje jer gdje ima trave on prolazi,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,proizvođač Lanz
 

Najnoviji postovi

Na vrh