• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

M

moca

Guest
Serija 5R se radi u Njemačkoj i to je najbolja izvedba serije 5. Ima modela od 80, 90, 100ks te su na njima common rail motori . 5M se također radi u Njemačkoj ali je jeftiniji od 5R zato jer ima slabiju opremu, serija se radi od 70 do 100ks i imaju klasičan sustav ubrizgavanja. 5G se radi u Italiji i ima isti motor kao i 5M, 80 i 90ks.
 
G

GROF

Guest
gudovec2008iponori010.jpg


gudovec2008iponori011.jpg



Na slici je pre ponosan gazda Mate Oljevac na sajmu u Gudovcu koji pre ponosno pozira uz lipicanera „Đonija“ kaj dolazi kući odmh nakon gljedanja na sajmu!!
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Kabina na ovom 5403 je original john deereova ili je pravila neka druga firma ? Video sam ovaj 5403 ali bez kabine ,samo sa letnjim kabinom (nadstresnica)
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Meni su europski modeli ljepsi od američkih, ovi mi nisu skladni nekak..
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Odlično. Kako bi ja došao raditi u Kanadu makar samo da kosim oko njih, to mi dobro ide. :(inlove):
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Do prošle godine se još donekle lako moglo a sad teže jer im je nezaposlenost porasla iznad 6% (zbog niske cijene nafte) a to je granica nakon koje država ne stopira ali otežava dolazak stranih radnika tako da mogu doći samo zanimanja koja su im potrebna.
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Vjerojatno zato jer ne koriste nosene prkljucke, barem ih ja u ovih godinu nisam videl. Ovdje gdje sam ja siju direktno bez prethodne obrade

 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Samo da ti nebu kao Muji kad je ošel za Kanadu pa se selio na Floridu pa nazad doma.
 
Na vrh