• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

slike

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
gle sve uredno napravim dok me ne traži url adresu kliknem na to paste ono ubaci adresu ali je u odgovoru ne otvara

postav postavi kad tako napavši,
i pošalji ga da ga svi vidimo i stisni karton za prijavu,
da se prije uoči, pa da vidimo o ćemo je točno riječ,
jer ovako teško da mogu znati gdje je problem...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
uspio sam nesto stavit na temu ursus 335 al vidim da nije ok pa ak može još koji savjetič


ti stavljaš slike u obliku privitka direktno sa računala,
a ne preko internetskog servera... po onome što vidim u temu URSUS...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Možda se kome događalo ovo : najme ne obaviještava me se o određenim događanjima u određenim praćenim temema, tj. nema obavijesti na e-mail.
Na korisničkoj ploči sam postavio teme koje me interesiraju i stavio obaviještavanje preko e-maila i pospremio ali ništa.
Ima li kakvo riješenje ,,,,:prayer: molim pomoć :prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ima još,,,,,nekad se otvara i slike,,,koje je neko stavio,,nema ne vidi se...neznam primijetija več par puta....

A i nešto mi od jučer,,,,se malo i izgled izmijenija,,skroz mala slova,,i neki smajliči se vide,,malo lošije,,,neznam,,dali je do servera,,ili...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
idite na www.tinypic.com
odaberete sliku,velicinu na 800x600 i upload...i kad ti je uploadano ,kopiras KOD sto ti tam pise,npr.

i to ti je to,nema tu nis kompliciranog
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Da li je moguće poraditi na tome da se slike mogu postavljati sa servisa tipa Dropbox i Google diska odnosno sa linkova koji imaju adrese sa https// ?
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Zasad ne, nedostaje nam ljudi, i sezona poslova je krenula. Admini su u polju, hehe..
Ajd, nek im je onda svima sa srećom ova sezona a kad uhvate vremena nek se poigraju sa tim problemom da ne moram sve slike seliti nekuda drugdje... :(y):
 

Najnoviji postovi

Na vrh